• Sulmohen Faqet Serbe Ne Diten e Pavaresise se Kosoves..

  Ne Kater Vjetorin e pavarese Se Kosoves Shume njerez e kane festuar kete dite duke u mbledhur me miqte e tyre e duke pire dicka apo ne menyra me te ndryshe.
  Kurse Disa Hakere Shqiptare Kane Menduar Nje Menyre tjeter .


  Disa Hakerė Shqiptare kane gjetur nje menyre tjeter per ta festuar kete dite
  Kjo ka qene duke sulmuar faqet serbe ne internet ,
  Eshte per tu theksuar se ne mesin e keyre faqeve te sulmuara ndodhet edhe faqja e partise se kryetarit te tanishem serb Boris Tadiq .

  Po te shikojme faqet e Sulmuara ne to shkruhet ne gjuhen Angleze UCK Ju jeni pushtuar nga shqipetaret ne kurre nuk do te ndalemi derisa ju te thoni Kosava eshte Republike dhe Kosova eshte Shqiperi ,per ndryshe ju do te keni probleme. Urime Pavarėsia e Kosovės .

  Gjithashtu ne faqet e sulmuara gjindet emblemė e Republikes se kosoves dhe poshte saje gjindet Flamuri i shqiperise me foton e Atdhetarit te Rilindjes Kombetare Hasan Prishtina dhe thenja e tij: Luften dhe kundershtimin ndaj coptimit do ta ndaloj vetem kur te ēlirohet dhe te bashkohet KOMBI im .

  Si dhe nen te ndodhet thenja e Muhamet Sahitit : Jam nė gjendje tė flijohem pėr bashkim kombėtar dhe jam shumė i vetėdijshėm pėr kėtė qė them. Pėr bashkim kombėtar dua tė flijohem.

  Dhe ne fund te faqes ndodhen emrat e hakerave shqipetare.
  D 4 T 4 H 4 X 0 R S . l 0 c k r e a d e r ' z - W i n o - P r e t o r i a N . - S n n u z z .
  Per ti shfletuar keto faqe .

 • Temat e Fundit

  ingal

  Kaspersky Free Antivirus 2019

  Autori i Temės : ingal  Kaspersky Free Antivirus 2019

  Ky antivirus nuk ėshtė lėshuar akoma pėr vendet europiane por mund ta shkarkoni nė linkun

  Postimi Fundit Nga: ingal 16-07-2018, 08:14 AM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:58 AM Shko tek postimi i fundit
  Kliton

  Cilin antivirus perdorni?

  Autori i Temės : Kliton

  Hapet Votimi per Antivirusin qe ju perdorni dhe pelqeni me shume Cilin antivirus perdorni & kush ju pelqen me shume?

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:56 AM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  Cili Ad Blocker eshte me i mire?

  Autori i Temės : ingal

  Shpesh reklamat bėhen tė mėrzitshme nėpėr faqet e internetit, madje disa prej tyre mund tė cojnė edhe nė faqe tė padėshiruara. Pėr tu mbrojtur nga...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:52 AM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  Tixati v2.58 - Program Torrent

  Autori i Temės : ingal

  Ndryshe nga shumė programe tė tjerė torrente, Tixati nuk ka spyware dhe adware. Tixati instalohet dhe ēinstalohet nė mėnyrė tė pastėr dhe nuk shton...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:47 AM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  ReniX

  Kenga qe je duke degjuar ne keto momente

  Autori i Temės : ReniX

  Ēfare jeni duke degjuar ne keto momente??? Ndaje mundesisht duke shkruajtur Kengerin - Titullin dhe me nje video me te gjithe anetaret e faqes. ...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:58 AM Shko tek postimi i fundit
  Kliton

  Cilin antivirus perdorni?

  Autori i Temės : Kliton

  Hapet Votimi per Antivirusin qe ju perdorni dhe pelqeni me shume Cilin antivirus perdorni & kush ju pelqen me shume?

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 06:56 AM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor