• Sulmohen Faqet Serbe Ne Diten e Pavaresise se Kosoves..

  Ne Kater Vjetorin e pavarese Se Kosoves Shume njerez e kane festuar kete dite duke u mbledhur me miqte e tyre e duke pire dicka apo ne menyra me te ndryshe.
  Kurse Disa Hakere Shqiptare Kane Menduar Nje Menyre tjeter .


  Disa Hakerė Shqiptare kane gjetur nje menyre tjeter per ta festuar kete dite
  Kjo ka qene duke sulmuar faqet serbe ne internet ,
  Eshte per tu theksuar se ne mesin e keyre faqeve te sulmuara ndodhet edhe faqja e partise se kryetarit te tanishem serb Boris Tadiq .

  Po te shikojme faqet e Sulmuara ne to shkruhet ne gjuhen Angleze UCK Ju jeni pushtuar nga shqipetaret ne kurre nuk do te ndalemi derisa ju te thoni Kosava eshte Republike dhe Kosova eshte Shqiperi ,per ndryshe ju do te keni probleme. Urime Pavarėsia e Kosovės .

  Gjithashtu ne faqet e sulmuara gjindet emblemė e Republikes se kosoves dhe poshte saje gjindet Flamuri i shqiperise me foton e Atdhetarit te Rilindjes Kombetare Hasan Prishtina dhe thenja e tij: Luften dhe kundershtimin ndaj coptimit do ta ndaloj vetem kur te ēlirohet dhe te bashkohet KOMBI im .

  Si dhe nen te ndodhet thenja e Muhamet Sahitit : Jam nė gjendje tė flijohem pėr bashkim kombėtar dhe jam shumė i vetėdijshėm pėr kėtė qė them. Pėr bashkim kombėtar dua tė flijohem.

  Dhe ne fund te faqes ndodhen emrat e hakerave shqipetare.
  D 4 T 4 H 4 X 0 R S . l 0 c k r e a d e r ' z - W i n o - P r e t o r i a N . - S n n u z z .
  Per ti shfletuar keto faqe
  Kodi:
  klikoni ketu
  .

 • Sponsor