• Sali Berisha largohet si drejtues i Partisė Demokratike

  Kryetari i Partisė Demokratike dhe kryeministri Berisha pranoi sot humbjen nė zgjedhjet e 23 qershorit.  Duke folur pėrpara pėrkrahėsve demokratė nė selinė e partisė sė tij, zoti Berisha mori pėrsipėr pėrgjegjėsinė pėr humbjen nė zgjedhje dhe tha se do tė largohej nga drejtimi i Partisė Demokratike tė cilėn ai e ka udhėhequr qė nga themelimi i saj.

  Kryeministri Berisha uroi kundėrshtarin e tij Edi Rama pėr fitoren dhe shtoi se kėtej e tutje ai do tė jetė njė anėtar i thjeshtė dhe deputet i Partisė Demokratike.
  Komente 5 Komente
  1. Maska e ema love
   ema love -
   une realisht e prisja qe do largohej ,vlersova shume ramen ne fjalimin e tij te fitores per qyteterin e treguar dhe suksese ne detyren e re qe ka marre,
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   Sot nuk osht dhon thjesht "nje doreheqje", sot ka dhon doreheqjen njeri ma i madh n'kejt SHQIPTARI! Legjenda e Popullit Shqiptar! Krenaria e kombit SHQIPTAR! Historia ka heronje qe kane luftuar dhe dhene jeten per atdhe, por ka edhe heronj si Sali Berisha! Respekte respekte respekte per njerin ma t'madh t'SHQIPTARIS!
  1. Maska e Arjol
   Arjol -
   Lol, Ice are you okay?

   I them nje Bravo vetem per mbylljen e mandatit, pasi i pranoj qe shqipet ishin lodhur me njerz te trash

   Shpresoj qe Edi te sjelli dicka te re per shqiperine
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
   Lol, Ice are you okay?

   I them nje Bravo vetem per mbylljen e mandatit, pasi i pranoj qe shqipet ishin lodhur me njerz te trash

   Shpresoj qe Edi te sjelli dicka te re per shqiperine
   Qito kur e kom pa, synat me lot mi ka mush! Une prej qe kom lind e e dej sot e maj n'men veē 1 Kryeminister t'Shqiptarve, e ky osht Sali Berisha! Kta tash le t'i ndrrojn per ēdo jav ka 1, per mu o' kon, osht edhe ka me mbet gjithmone Kryeministri i Shqiptarve!

  1. Maska e labja
   labja -
   Dhe mua mu be nje lemsh ne gryk kur e mora vesh , sinq
   Po qe te jemi pak realista...ishte rruga e vetme....momenti i duhur per te dal nga politika me koken lart . Nuk eshte se beri ndonje kush e di se cfar mrekullie , apo sakrifice. Ndoshta ishte dicka qe duhej ta kish ber me pare. Dhe jo vetem ky , po politika shqiptare ka nevoj per ca pastrime te mira....qe kan zen rrenj aty , sdihet se per sa vite...
   Ama me pelqeu kur tha ' Mesazhi i Shqiptareve ishte i qarte ' . Hera e pare qe verdikti i popullit nuk bie ne vesh te shurdhet.
 • Sponsor