• JO Lendeve Kimike ne Shqipėri. Une protestoj

  Orė ankthi pėr qeverinė shqiptare dhe pėr tė gjithė shqiptarėt. Tė gjitha sheshet e qyteteve kryesore shqiptare janė mbushur me protestues. Kryesisht tė rinj, studente, gjimnazist dhe qytetare tė thjeshtė. Tė gjithė pėr ti thėnė JO ardhjes sė lėndėve kimike Siriane nė Shqipėri.  E duam Amerikėn, e duam Shqipėrinė ne Evrope por mbi te gjitha duam te ardhmen e fėmijėve tanė...
  Komente 1 Koment
  1. Maska e Auroraa
   Auroraa -
   Bravo Edi Rames....nuk di cfare mund te ndodhte nese aprovohej e kunderta...mbase vendi do pasurohej por do shkaterrohej shendeti i gjithe ketij populli te vogel...dhe teorikisht dhe praktikisht eshte vertetuar se:...perpara shendetit nuk vlen asgje!!!....
 • Sponsor