• Microsoft zgjedh Opera si shfletuesin e parazgjedhur

  Pasi Microsoft bleu Nokia, shumė ndryshime ndodhėn nė sistem si dhe aplikacione. Sot Opra ka njoftuar se ka nenshkruar njė kontrat me Microsoft pėr shfletuesin e disa telefonave nen marken Nokia.  Microsoft vazhdon akoma te prodhoj telefona nen marken Nokia, por kjo nuk do te zgjasi shume. Seria Lumia 530 eshte hedhur ne treg me nje ēmim per 115 dollaresh ku firma kerkon apo me sakte po piketon masen e gjere te perdueseve!

  burimi-neowin
  Komente 2 Komente
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   edhe opera po m'duket si BB! Perpjekje te deshtuara per ekzistence!
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Po tani duhet ti provojne te gjitha mundesite, por se besoj se problemi qendron tek shfletuesi
 • Sponsor