• Music Key, shėrbimi me pagesė i YouTube

  Music Key do tė bėjė tė mundur dėgjimin e kėngėve pa shkėputje si dhe dėgjimin offline. Pra nuk ėshtė nevoja qė tė keni njė lidhje interneti. Ky shėrbim do tė jetė me pagesė dhe ka si synim tė dominojė telefonat Smartphone dhe Tablet.  Google do te kryej disa ri-emėrime te shėrbimeve ne Google Play duke filluar me Play Music qė do tė quhet Google Music Key. Ēmimi abonimit thuhet se do jete diku tek 9.99 dollar nė muaj duke patur nje 30 ditor prove.

  Mendoni se me kėtė lėvizje Google po mundohet tė sfidoje Spotify? Google ka avantazhin e Youtube, ku gjenden miliona video muzikore.
  Komente 1 Koment
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   te gjithe rruges se Spotify! Spotify eshte 1!
 • Sponsor