• iPad me ekran super te madh

  Pas fotove te iPhone 6, po dalin zera se Apple eshte duke projektuar njė iPad me ekran 12.9 inch! Lajmin e pėrhap faqja Bloomberg dhe thekson se Tim Cook (CEO i Apple) ka mbi njė vit qė po punon mbi njė tablet me ekran tė madh.

  Apple iPad pėr momentin mund ti gjeni ne dy versione tė ekranit me 9.7 inch! dhe 7.9 inch! Shitjet janė nė rėnie dhe analistėt e merkatos ja vėnė fajin mungesės sė produkteve tė reja.


  iPad XXL me shumė mundėsi mund tė leshohet marsin e vitit tė ardhshėm. Pėr momentin Apple ėshtė dhe duke azhornuar sistemin operativ tė aparateve.
  Komente 1 Koment
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   hyri edhe Apple me ne fund ne rrugen e "madhesise"! Presim cfare po del...

   iPad Air me pelqen shum!
 • Sponsor