• Ftesa e Apple per 9 Shtatorin, mister si Kodi i Da Vinēit

  Apple ka filluar tė shperndaj ftesat pėr eventin e radhės. Mė datė 9 Shtator do tė mbahet nė Cupertino, Kaliforni eventi ku do tė prezantohen produkte tė reja Apple si dhe i shumėprituri iPhone 6.  Pasi kanė marrė ftesėn, tė apasionuarit e teknologjisė kanė filluar analizėn e imazhit. Duke filluar nga numri 9 qe po te rretullohet do te kthehet ne 6, pra iPhone 6 do te jete prezent ne Event.

  Nese behet shuma 9+9 - 2 + 14 = 30, shfaqet numri qe ka Mac qė eshte hedhur ne treg.

  Nese ftesa rrutullohet, shfaqet ne zog apo pellumb.

  Fjala "MORE", mė shumė i drejtohet ekraneve! Mund tė ketė iPhone me ekran me te madhe si dhe iPad me ekran 12.9 inch.  Komente 2 Komente
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   hahaha, sa i ēart je o ReniX! Nuk me kishte shkuar mendja tek kjo! Ama mezi po pres ta shikoj ngjarjen live!
  1. Maska e Administratori
   Administratori -
   Dhe vėshtirėsia duket tamam si e Kodit Da Vinēit!
 • Sponsor