• Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

  Apple eshte duke prezantuar produktet e reja dhe nder te parat iPhone ne dy versione! iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus. I pari vjen me nje ekran 4.7 dhe ai Plus me 5.5 inch. Ndersa per trashesine 6.9 mm per iPhone 6 dhe 7.1mm per versionin Plus.

  Keto jane disa nga fotot zyrtare te iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus:  Komente 5 Komente
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Foto te tjera nga Eventi Apple
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   ky 6 plus LEGJEND! M'ka pelqy tej mase! Besoj se do ta marr se shpejti

   edit: Cmimet per USA (me kontrat), ne EU mund te jene pak me shtrenjt!

  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   499,00$ ne USA me 2 vjet kontratė, ne EU 4999,00€ me 4 vjet kontratė
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
   499,00$ ne USA me 2 vjet kontratė, ne EU 4999,00€ me 4 vjet kontratė
   hahahahahahahahahahha! Nuk besoj te jet aq shtrenjt jo!

   Ktu ne Austri tha me 26 shtator mund te porositet?

  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Hahaha, gjithesesi ishte shaka mbi llogjiken e Apple! Per te patur nje apple te duhet nje Macbook pro retina dhe nje Apple Whatch keshtu kompletohet suita
 • Sponsor