• Super Shfletuesi ne Re nga Maxthon

  Maxthon Cloud Browser ėshtė shfletuesi nė re! Super i shpejtė sipas Maxthon, kompanisė qė ka punuar mbrapa kėtij software. I disponueshem per shume plataforma si Windows, Android, Mac, iOS, Windows Phone dhe Linux, Maxthon pretendon te sfidoje shfletuesit ne qarkullim dhe te shlkepuse nje pjese te perdorueseve!  Disa video tutoriale:

  Shkarko Maxthon Browser
  Komente 2 Komente
  1. Maska e vaaldr1n
   vaaldr1n -
   hmm... Ka kohe qe po perdor Chrome dhe jam i kenaqur me te! Si alternative, do merrja Firefox! Ketyre tjereve nuk ju besoj shum...
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Chrome, Firefox Opra dhe ketu por edhe Safari ne Yosemite nuk eshte keq!
 • Sponsor