• Lista me aplikacionet mė tė mira pėr Android nga Microsoft

  Sistemi Mobil Operativ i Google, i bazuar ne Linux, Android, eshte nje nder sistemet me te pasura me aplikacione dhe lojera te ndryshme per Smartphone-t perkates. Por, jo gjithmone nga e gjithe kjo hapesire zgjedhjeje ne mund te bejme edhe ato te duhurat, apo ato qe me te vertete na nevoiten! Shpesh instalojme aplikacione ne Celularet tane te menēur (eng. Smartphone) qe thuaj nuk i perdorim fare... Kjo padyshim qe na merr kohe por edhe hapesire ne telefon! Per kete arsye, ne kete artikull kemi perzgjedhur disa nga aplikacionet me te mira per Android qe vijne nga kompania e Microsoft!

  Ky artikull e ka origjinėn nga tema e Forumit: Aplikacionet mė tė mira pėr Smartphone Android nga M$ filluar nga vaaldr1n Shiko Postimin Origjinal
  Komente 1 Koment
  1. Maska e ReniX
   ReniX -
   Disa jane programe te nevojshme! Faleminderit per permbledhjen!
 • Temat e Fundit

  ingal

  Solus 4.0 Fortitude

  Autori i Temės : ingal  Solus OS ėshtė njė sistem operativ Linuks i tipit Rolling Release.
  Ky sistem ėshtė i pavarur dhe i ndėrtuar nga themelet. Zhvilluesit

  Postimi Fundit Nga: ingal 18-03-2019, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Mozilla lanēon rivalin e WeTransfer — Firefox Send

  Autori i Temės : vaaldr1n  Firefox Send ėshtė i disponueshėm tani nga ēdo shfletues. Ju mund tė dėrgoni deri nė 1GB ndėrsa shkon deri nė 2.5GB.

  Firefox

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 13-03-2019, 02:27 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor