• Temat e Fundit

  mimik

  Si mund te rikuperoje nje USB te demtuar

  Autori i Temės : mimik

  kam nje USB qe me eshte demtuar dhe nuk mund te hap materialet qe jane ne te, mundet te me ndihmoni me ndonje softe qe te bej te mundur rikuperimin e

  Postimi Fundit Nga: mimik 23-05-2018, 10:34 AM Shko tek postimi i fundit
 • Sondazhe

  Une kam... (Vota: 8)

  1. Windows 10 (Vota: 6)

  2. Windows 7 (Vota: 5)

  3. Windows Vista (Vota: 0)

  4. Windows XP (Vota: 0)

  5. Mac OS X (Vota: 1)

  6. Linux (Vota: 1)

 • Sponsor