• Temat e Fundit

  Leli2016

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Autori i Temės : Leli2016

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo

  Postimi Fundit Nga: Leli2016 Dje, 01:37 PM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  WPS Office 2019

  Autori i Temės : ingal

  WPS Office 2019

  Pakete e plote e Office dhe Falas!

  https://wps.com/

  Pas versionit 2016 WPS ka nxjerre se

  Postimi Fundit Nga: ingal 18-04-2019, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor