• Temat e Fundit

  nigji

  Nje ndihme per kompjuterin

  Autori i Temės : nigji

  Kam nje kompjuter DualCore me 4 GB RAM, punon normal,por kur futem ne FB me del fusha blu, startohet dhe punon, kjo me eshte perseritur disa here, ne

  Postimi Fundit Nga: nigji Dje, 02:57 PM Shko tek postimi i fundit
  Poshnjari

  Diete, humbni 5 kile ne jave

  Autori i Temės : Poshnjari

  E keni pyetur ndonjėherė veten “si mund te humbasė 5 kile ne jave”? Nėse po me kėtė artikull do tė ju tregojmė. Nėse jo, nuk ka gjė nė kėtė artikull do

  Postimi Fundit Nga: Poshnjari 21-10-2018, 03:34 AM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor