• Temat e Fundit

  vaaldr1n

  ImgDrive 1.7.2

  Autori i Temės : vaaldr1n

  ImgDrive eshte nje program i lehte dhe i shpejte per te bere mount ISO files ose per te krijuar CD/DVD dhe BD. Programi eshte falas dhe ka edhe mundesine

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 13-08-2018, 05:05 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Samsung lanson Galaxy Note9 (foto/video)

  Autori i Temės : vaaldr1n
  Samsung Note 9 tani ėshtė njoftuar zyrtarisht dhe Matt Swider nga TechRadar ka pasur disa pėrshtypje mbi pajisjen. Kėtu janė mendimet

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 13-08-2018, 05:00 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Pėrse bateria e telefonave tė menēur zbrazet shpejt?

  Autori i Temės : vaaldr1n
  Edhe pse prodhuesit e telefonisė mobile pohojnė se ēdo version i ri pėrmirėson jetėn e baterisė, ne kemi pėrshtypjen se ėshtė

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 08-08-2018, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor