• Temat e Fundit

  Leli2016

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Autori i Temės : Leli2016

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  WPS Office 2019

  Autori i Temės : ingal

  WPS Office 2019

  Pakete e plote e Office dhe Falas!

  https://wps.com/

  Pas versionit 2016 WPS ka nxjerre se

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

  smocking2

  Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Autori i Temės : smocking2

  Te gjithe perdorim shpesh thenie nga me te ndryshme, shprehje nga persona te famshem, nga shkencetare, filozofe, shkrimtare etj... Thenie te urta nga...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
  ingal

  WPS Office 2019

  Autori i Temės : ingal

  WPS Office 2019 Pakete e plote e Office dhe Falas! https://wps.com/ Pas versionit 2016 WPS ka nxjerre se fundmi versionin 2019.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
  Leli2016

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Autori i Temės : Leli2016

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Dje, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 • Temat e Populluara

  smocking2

  Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Autori i Temės : smocking2

  Te gjithe perdorim shpesh thenie nga me te ndryshme, shprehje nga persona te famshem, nga shkencetare, filozofe, shkrimtare etj... Thenie te urta nga...

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n Sot, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 • Sponsor