View RSS Feed

blog

Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)

Rate this Entry
Per skaj Sistemit Operativ, Mac OS X Yosemite Preview 4 dhe iOS 8 Beta 4, Apple ka lansuar edhe versionin beta te lexuesit te vet, te muzikes, iTunes, me nje dizajn me elegant, opsionin "family sharing" (shperdarje ne familje) dhe mundesi te tjera.


Nese keni nje konto zhvilluesi (Developer) tek Apple, ju mund ta shkarkoni versionin e ri ketu

Updated 16-02-2015 at 01:24 AM by vaaldr1n

Etiketa: apple, beta, itunes
Kategoritė
Multimedia

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: