Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Hyperlapse nga Instagram - Ja se per ēfare sherben!

Rate this Entry
Instagram zoterohet nga Facebook, pas blerjes se 1 Milion Dollare nė vitin 2012. Nuk ka ndryshuar shume nga ajo kohe, perveēse disa rinovime te pamjes si dhe mundesia per te rregjistruar video. Pikerisht per videot Instagram ka publikuar nje aplikacion te ri quajtur Hyperlapse.Hyperlapse tė mundėson rregjistrimin e videove tė shtrirė nė njė hark kohorė mė tė gjerė. Kėshtu ju shtypni butonin rregjistro, dhe mund ta vini ne pause, dhe mund te rifilloni rregjistrimin nė njė moment tjeter.

Hyperlapse ėshtė i disponueshem vetėm per Apple iOS, nė Apple Store. Sė shpejti versioni pėr Android.
Kategoritė
Teknologji , Internet

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: