Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Rikthehet Humori, Lojrat Arcade dhe Opsioni per te Falenderuar Anetarin

Rate this Entry
Pas njė pune tė gjatė kemi bėrė tė mundur rikthimin e disa funksioneve pėr faqen!

Nje ndėr mė tė kėrkuara ėshtė Salla e Lojrave qė tashme duhet tė funksionoj pa probleme.

Opsioni tjetėr ėshtė mundėsia pėr tė ri-zgjedhur humorin e ditės. Si nė imazhin mė poshtė:Opsioni tjetėr qė rikthehet ėshtė Falenderimi!
Nėse njė Diskutim ju pėlqen, ju mund tė klikoni mbi Falendero Anėtarin pėr tė shprehur kėtė pėlqim.Pėr ēdo probleme mos nguroni tė na kontaktoni nė hapėsirat pėrkatėse.

Argėtim tė kendshem!

shėnim: sė shpejti do tė behet e mundur dhe hapesira Download pėr shkarkimin e filmave, video te humorit dhe muzikės.

Komente

  1. Maska e Nerti
    Faleminderit per Lojrat!
  2. Maska e PinkPrincess
    Shume i lezetshem ky "Humori"

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: