Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Ēmimet, Gradat dhe Trofet e Forumit

Rate this Entry
Pershendetje!

Sipas aktiviteteve ne forum, stafi i Lirenti.com do te caktoje ēmime, grada, trofe Anetareve!

Ēmimet mund ti merrni duke fituar konkurse, duke rekomanduar sa me shume miq ne faqe, duke qene sa me aktiv neper tema, duke fituar sa me shume rekorde ne lojra etj etj!Cmimet e Anetareve do te shfaqen ne profil si dhe ne Panelin e Anetarit!

frekuenca.jpg

anetari-vitit.jpg

Faleminderit qe keni zgjedhur faqen tone!

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: