Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

1 Milion shkarkime per Instagram, 1 Milion dollar paguan Facebook

Rate this Entry
Instagram eshte nje program per telefonat celular me sistem iOS dhe Android i cili lejon te shkrepini fotografi te ēastit ,pasi mund ti aplikoni ndonje efekt, dhe ta publikoni ne rrjete sociale. Pra per iPhone dhe ditet e fundit eshte publikuar dhe versioni per Android.
Diten e publikimi per Android, Instagram eshte shkarkuar 1 Milion here!Lajmi i fundit qe po publikohet ne te gjitha mediat eshte se Facebook ka blere Instagram per 1 Milion Dollar! Asnjeri nuk e priste kete levizje te Facebook. Pas futjes ne burse kuota e vleftave do te rritet akoma me shume per faqen blu!

Komente

  1. Maska e MAJDI
    Ky aplikacion me pelqen shum
  2. Maska e vaaldr1n
    e kam instaluar edhe un ne iPhone, dhe po me pelqen bile mund te them qe po me pelqen me shum se iPhoto qe bleva 5 euro

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: