Receta Gatimi
View RSS Feed

Vitamina

Doni te blini nje telefon publik? - Londra ka vene ne shitje disa te tilla!

Rate this Entry
Besoj se shumica mund ti njohi keto telefona publik. Po jane tipike te Londres! Vitet e fundit perdorimi i tyre ka rene ne 80% dhe bashkia ka menduar ti vendosi ne ankand. Pra qe sot ne eBay ju mund te porositni nje gabin telefonike te karakteristike te Londres.Beni kujdes, se jo te gjithe mund ta kete kete mundesi. Ēmimet variojne nga 2.000 ne 6.000 dhe mund ta dergojne ne ēdo cep te botes.

Nese keni deshire te keni nje gabin te tille ne kopesht, beni prorosine
Kategoritė
Argetim

Komente

  1. Maska e aliu
    sa te papare qe jane , as per hale sbejne ,jo me per ti blere .

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: