View RSS Feed

blog

Profilet e Instagram ne web!

Rate this Entry
Zhvilluesit e aplikacionit per shperndarjen e fotove ne iPhone & Android, kane lajmeruar se se shpejti do te leshohet nje azhornim i cili ben te mundur shikimin e profileve te perdorueseve edhe ne web. Profili i nje perdoruesi te instagram do te jete i ngjajshem me ate te Facebook, ku aty do te mund te shihen fotografite e ndara & infot e perdoruesit. Gjithashtu, ju mund te pelqeni nje foto apo te lini nje koment sidhe te editoni profilin tuaj shume lehte permes web-it.


Per te pare profilin e nje perdoruesi, thjeshte navigoni tek instagram.com/emriperdoruesit si per shembull, per te pare profilin e Nike ne Instagram, shkruani instagram.com/nike Nese profili juaj shfaqet keshtu:Atehere ju do ta shini edhe ate se shpejti si profilet me poshte!


Etiketa: foto, instagram, sharing, web
Kategoritė
Teknologji

Komente

  1. Maska e ReniX
    E pash dhe un kete gje! Nuk me pelqeu ne fakt! Ishte me mire vetem nga telefoni!

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: