Receta Gatimi
View RSS Feed

Ditari Administratorėve

Disa nga mėnyrat pėr tė shtuar Facebook nė faqen tuaj!

Rate this Entry
Facebook eshte nje nga rrjetet sociale me te medhaja ne Internet, integrimi i tij me faqet e tjera eshte i thjeshte dhe frytdhenes. Ne faqen tone aktualisht gjenden disa nga keto blokė dhe sherbimi me i fundit eshte butoni "Vendose nė Facebook" ne artikujt e portalit qe lejon publikim e lajmeve dhe ne facebook-un tuaj.

Butonat pėr Facebook

facebook-share-button.jpg

Faqa e mesiperme mund te personalizoni butonin tuaj dhe ta vendosni ate ne faqe. Gjithashtu aty mund te gjeni Fan Box, Widgets dhe Badgets.

Mos harroni te beheni Fan i Lirenti.com ne Facebook (Portali Shqiptar)

Komente

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: