View RSS Feed

blog

Instagram Feed nė Web!

Rate this Entry


Sot Instagram ka prezantuar nje sherbim te ri, te quajtur "Instagram Feed on the Web" (perditesimet e Instagram ne web). Tani kur te hyni ne Instagram.com ju do te keni mundesine te futeni log in me emrin dhe fjalekalimin tuaj dhe me pas do te shihni perditesipet e njerezve qe ju po i ndiqni.

Instagram Feed on the Web ka funksion shum te ngjajshem me ate te telefonin tuaj celular, vetem se aty nuk mund te ngarkoni foto! Pra mund te shikoni perditesimet, te leni komente neper foto dhe t'i pelqeni ato, por nuk mund te ngarkoni nje foto nga PC juaj! Sic dihet, tani Instagram eshte prone e rrjetit socjal Facebook dhe ky i fundit mund te beje ne te ardhmen ndonje ndryshim tjeter i cili i afrohet me shume lidhjes me Facebook.

Updated 07-02-2013 at 03:31 PM by vaaldr1n

Etiketa: feed, foto, instagram, mobile, web
Kategoritė
Teknologji

Komente

  1. Maska e ReniX
    Shume lezetshem, tani sapo e hapa!
  2. Maska e ReniX
    Punon kjo ketu

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: