Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,271
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 183

Forumi: Hardware, Gadget, Elektronikė

Diskutime mbi kartat video, audio, memorien RAM, proēesorėt CPU si dhe ēdo gadget tjetėr pėr Kompjuter.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cilat jane karakteristikat e kompjuterit tuaj te enderrave?

  Hapur nga ReniX, 18-05-2011 03:54 PM
  cpu, facebook shqip, komjuter, memorie ram, mesime kompjuteri, problem kompjuter, super kompjuter
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,061
  04-09-2012, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,931
  25-01-2015, 01:36 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Lojra Microsoft HoloLens nė veprim (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-01-2015 11:21 PM
  hololens, kompani, microsoft, reality, shkenca, virtual, zhvillime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  24-01-2015, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,385
  22-01-2015, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,192
  07-12-2014, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,233
  31-10-2014, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,990
  17-10-2014, 03:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Bota Hard Disk me hapesire 8TB Memorie

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 04:17 PM
  computer, hard disk, hdd
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,309
  16-09-2014, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sondazh Apple Watch me 34 modele te ndryshme! (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 10-09-2014 05:55 PM
  apple, modele, ngjyra, ora, watch
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,504
  10-09-2014, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bug Ora e menēur e Sonyt (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 08:41 PM
  band, berlin, ifa 2014, ora, smart, sony, watch
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,320
  03-09-2014, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,498
  28-08-2014, 02:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,165
  12-08-2014, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,574
  06-08-2014, 07:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,446
  29-07-2014, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Lojra Ky ėshtė Playstation 4 i bardhė (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 11-06-2014 05:51 PM
  console, e3 panair, lojera, playstataion, sony, video
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,868
  11-07-2014, 12:48 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Karta Video - Nvidia Maxwell: Test GTX 750Ti

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 07:07 PM
  informatik, karta video, kompjuter
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,738
  05-03-2014, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Rregullo Diēka rreth Printerave 3D

  Hapur nga ReniX, 24-09-2013 04:50 PM
  3d printer, diskutime, forum shqip, gadget, hardware, printer
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,680
  27-09-2013, 11:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,817
  09-08-2013, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,421
  05-08-2013, 12:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,496
  27-07-2013, 05:25 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Google prezantoi Nexus 7 tė ri (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-07-2013 06:16 PM
  android, foto, google, nexus 7, tablet
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,352
  25-07-2013, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 11-06-2013 07:55 PM
  console, foto, lojera, playstation 4, sony
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,234
  12-06-2013, 01:48 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Foto Mac Pro dhe Macbook Air i ri (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 10-06-2013 08:16 PM
  air, apple, kompjuter, konferenc, mac pro, macbook, prezantim, wwdc
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,114
  11-06-2013, 02:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,216
  03-06-2013, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,239
  25-05-2013, 08:10 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Video Microsoft prezantoi Xbox One (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 21-05-2013 09:05 PM
  console, lojera, microsoft, prezantim, video, xbox, xbox one
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,914
  21-05-2013, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,040
  13-05-2013, 04:21 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Foto Syzet e Google - Google Glass (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2013 11:32 PM
  depaketim, glass, google, menēur, syze
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,545
  11-05-2013, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Cool Galaxy Note 3 me 8-core CPU dhe 8-core GPU ?

  Hapur nga vaaldr1n, 04-05-2013 07:52 PM
  android, galaxy, note 3, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,080
  04-05-2013, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,123
  22-04-2013, 11:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,236
  19-04-2013, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.