Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,353
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 183

Forumi: Hardware, Gadget, Elektronikė

Diskutime mbi kartat video, audio, memorien RAM, proēesorėt CPU si dhe ēdo gadget tjetėr pėr Kompjuter.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cilat jane karakteristikat e kompjuterit tuaj te enderrave?

  Hapur nga ReniX, 18-05-2011 03:54 PM
  cpu, facebook shqip, komjuter, memorie ram, mesime kompjuteri, problem kompjuter, super kompjuter
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,061
  04-09-2012, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,681
  15-06-2012, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Acer Aspire S5 Ultrabook ne dyqane kete muaj

  Hapur nga vaaldr1n, 14-06-2012 04:21 PM
  acer, aspire s5, ultrabook
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,538
  14-06-2012, 04:21 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Acer lanson Iconia Tab A700

  Hapur nga vaaldr1n, 13-06-2012 08:19 PM
  acer, android, icona, tablet
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,491
  13-06-2012, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,968
  12-06-2012, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Dell Vostro me Ivy Bridge dhe 4G LTE

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 03:08 PM
  biznes, dell, laptop
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,835
  12-06-2012, 03:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,758
  11-06-2012, 04:22 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Ultrabook-et e prezantuar ne Computex 2012

  Hapur nga vaaldr1n, 09-06-2012 11:27 AM
  acer, computex, dell, samsung, sony, taiwan, teknologji, toshiba, ultrabooks, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,102
  09-06-2012, 01:46 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Smile Edhe Samsung me Laptop/Tablet me Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 05-06-2012 07:37 PM
  hybrid, kompjuter, samsung, tablet, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,683
  05-06-2012, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile PC nga Asus me Windows 8 dhe Android

  Hapur nga vaaldr1n, 04-06-2012 07:21 PM
  all-in-one, android, asus, kompjuter, transformer, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,712
  04-06-2012, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Asus me Windows 8 RT

  Hapur nga vaaldr1n, 04-06-2012 02:55 PM
  asus, kompjuter, tablet, windows, windows 8 rt
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,707
  04-06-2012, 02:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,813
  04-06-2012, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Vizio PC, njė sistem kompjuterik All in One

  Hapur nga vaaldr1n, 04-06-2012 11:54 AM
  all in one, informatika, kompjuter, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,819
  04-06-2012, 11:54 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Programe 15 Keshilla per te permiresuar baterine e laptopit

  Hapur nga ReniX, 16-02-2011 04:09 PM
  bateria, bateria kompjuterit, computer, desktop, laptop, notebook, sony, standby, vaio
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,766
  31-05-2012, 11:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,468
  17-05-2012, 07:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,407
  14-04-2012, 12:39 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Programe Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar

  Hapur nga ReniX, 10-06-2009 08:42 PM
  download, falas, hardisk, informatike, kompjuter, partition, probleme, program
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,070
  19-03-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,072
  08-02-2012, 05:41 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Formatizo harddiskat permes notepad

  Hapur nga kujtim pllana, 28-08-2009 08:08 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,764
  29-01-2012, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Skano Hard Diskun per Gabime

  Hapur nga ReniX, 15-06-2008 06:10 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,053
  26-12-2011, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Wink Motherboard - Skeda meme

  Hapur nga klajdi sharka, 15-12-2009 04:48 PM
  motherboard
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,554
  15-05-2011, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,097
  13-01-2011, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Cfare PC keni?

  Hapur nga clesiano, 11-04-2007 11:02 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 9,276
  15-12-2010, 11:22 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Exclamation Me shum per mikroprocesorin dhe memoriet?

  Hapur nga Agnesaa, 23-10-2010 10:13 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,575
  23-10-2010, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,043
  15-09-2010, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Cfare Televizori keni ne shtepine tuaj?

  Hapur nga ReniX, 18-05-2010 05:42 PM
  2 Faqe
  1 2
  3d tv, google tv, internet tv, lcd plasma, led tv, shiko tv, tv hd, tv shqip, tv shqiptare
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,377
  05-08-2010, 03:33 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Thumbs up Ja si ndertohet nje Super Kompjuter!

  Hapur nga ReniX, 04-06-2010 06:15 PM
  cpu, guida kompjuteri, kompjuter, memorie, super computer, super kompjuter, video, vidoe kompjuter
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,282
  04-06-2010, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Arrow Hard Disk-u

  Hapur nga MAJDI, 23-11-2009 01:14 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,196
  23-11-2009, 01:16 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kompjuter i bere ne shtepi.

  Hapur nga bledi1, 19-11-2009 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,785
  20-11-2009, 10:29 PM Shko tek postimi i fundit
 20. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?

  Hapur nga ReniX, 05-06-2008 04:11 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,754
  26-08-2009, 03:12 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Rreth Hardware (ne pika te shkurta)

  Hapur nga Erdi, 31-05-2009 09:37 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,512
  03-06-2009, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.