Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,728
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567
Temat nga 181 deri nė 183 prej 183

Forumi: Hardware, Gadget, Elektronikė

Diskutime mbi kartat video, audio, memorien RAM, proēesorėt CPU si dhe ēdo gadget tjetėr pėr Kompjuter.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cilat jane karakteristikat e kompjuterit tuaj te enderrave?

  Hapur nga ReniX, 18-05-2011 03:54 PM
  cpu, facebook shqip, komjuter, memorie ram, mesime kompjuteri, problem kompjuter, super kompjuter
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,061
  04-09-2012, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Si te bejme USB me Password!

  Hapur nga Coca-Cola, 17-08-2008 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,789
  07-03-2009, 12:33 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Rikuperoni te dhenat nga Disku demtuar!

  Hapur nga EMAUS, 08-10-2008 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,657
  08-10-2008, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,282
  04-01-2007, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.