Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,583
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 1 prej 1

Forumi: Kėrkesa dhe Oferta Pune

Jeni nė kėrkim tė njė pune? Shfletoni Ofertat e Punės ose Dėrgoni njė oferte pėr specialistė, punėtore, ndihmėse, freelancer apo praktikant.

 1. Kėrkoj Punė: Mekanik

  Hapur nga Lleshixhaf, 02-06-2015 03:00 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,518
  14-08-2015, 11:15 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.