+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910
Temat nga 271 deri nė 278 prej 278

Forumi: Social Networks - Rrjetet Sociale

Tashme rrjetet sociale janė pjesė e pandarė e jetė sonė tė pėrtitėshme. Nė kėtė hapėsirė do tė gjeni informacione, kėshilla dhe truke pėr social network mė tė populluar.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 06:16 PM
  rrjete sociale, shoqeri, shoqeri virtuale, twitter
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,399
  26-07-2013, 10:23 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl

  Hapur nga ReniX, 02-06-2012 06:15 PM
  download messenger, free invites, micorsoft, social, social invites, social network
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,697
  02-06-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hiqni nga Email, njoftimet e Facebook-ut

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 06:12 PM
  facebook email, facebook shqip, guida facebook, guida twitter, rregjistrohu facebook
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,157
  28-03-2012, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post MySpace si Facebook!

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,685
  12-08-2010, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Dizajn i ri, mė i thjeshtė pėr MySpace!

  Hapur nga vaaldr1n, 12-08-2010 08:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,335
  12-08-2010, 08:57 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Menaxherėve u pėlqen Facebook-u

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 04:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,715
  11-08-2010, 04:03 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 7 Arsyet pėr tė braktisur Facebook...

  Hapur nga EMAUS, 25-06-2010 07:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,998
  25-06-2010, 08:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,169
  19-05-2010, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Twitter mė shumė si faqe lajmesh

  Hapur nga MAJDI, 06-05-2010 02:10 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,475
  07-05-2010, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Twitter e Facebook zhvendosen nė Amazon Kindle

  Hapur nga MAJDI, 05-05-2010 09:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,995
  05-05-2010, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.