+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 10 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 278

Forumi: Social Networks - Rrjetet Sociale

Tashme rrjetet sociale janė pjesė e pandarė e jetė sonė tė pėrtitėshme. Nė kėtė hapėsirė do tė gjeni informacione, kėshilla dhe truke pėr social network mė tė populluar.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 06:16 PM
  rrjete sociale, shoqeri, shoqeri virtuale, twitter
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,396
  26-07-2013, 10:23 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl

  Hapur nga ReniX, 02-06-2012 06:15 PM
  download messenger, free invites, micorsoft, social, social invites, social network
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,695
  02-06-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hiqni nga Email, njoftimet e Facebook-ut

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 06:12 PM
  facebook email, facebook shqip, guida facebook, guida twitter, rregjistrohu facebook
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,152
  28-03-2012, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,826
  17-12-2015, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Yahoo mund tė shitet!

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 06:42 PM
  web, yahoo
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,708
  10-12-2015, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,294
  06-12-2015, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile #Love, hashtagu mė i pėrdorur

  Hapur nga vaaldr1n, 04-12-2015 03:21 AM
  hashtags, love, social networks, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,711
  04-12-2015, 03:21 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Ide Ēfarė nuk duhet tė bėni nė Instagram?

  Hapur nga vaaldr1n, 29-07-2015 11:35 AM
  foto, instagram, keshilla, rrjet, socjal, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,456
  29-07-2015, 11:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,261
  28-04-2015, 01:15 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Programe Facebook Messenger vjen edhe nė desktop

  Hapur nga vaaldr1n, 09-04-2015 06:10 PM
  facebook, messenger, networks, social, web
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,729
  13-04-2015, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Mendime Instagram shton funksionet Fade dhe Color

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2015 11:37 AM
  aplikacione, foto, instagram, mobile, social network, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,763
  08-04-2015, 11:37 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Bota Microsoft lanson Skype pėr Web (beta)

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2015 01:20 AM
  beta, microsoft, skype, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,424
  27-03-2015, 01:20 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Facebook ka plane tė mėdhaja pėr Messenger

  Hapur nga vaaldr1n, 22-03-2015 01:00 AM
  aplikacion, faceboo, messenger, mobile, rrjet, socjal, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,698
  22-03-2015, 01:00 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Facebook heq pėlqimet e fansave joaktiv!

  Hapur nga vaaldr1n, 06-03-2015 02:29 PM
  facebook, njerez, rrjete, socjale, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,412
  06-03-2015, 02:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Yahoo mbush 20 vjet

  Hapur nga vaaldr1n, 03-03-2015 06:44 PM
  internet, pervjetor, sherbime, web, yahoo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,217
  03-03-2015, 06:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,565
  20-02-2015, 12:09 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Bota YouTube mbush 10 vjeē!

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2015 10:11 PM
  internet, pervjetor, rrjet, video, web, youtube
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,478
  15-02-2015, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Bug Flipboard tani edhe nė web (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2015 01:02 AM
  aplikacione, apps, flipboard, lexues, smartphone, tablet, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,286
  11-02-2015, 01:02 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Imgur Pro, tani falas pėr tė gjithė

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2015 08:05 PM
  falas, imazhe, imgur, premium, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,910
  10-02-2015, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Chat-o ne siguri me MegaChat

  Hapur nga ReniX, 22-01-2015 10:31 PM
  megachat, megavideo
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,721
  23-01-2015, 02:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,122
  07-01-2015, 02:09 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  14-12-2014, 12:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,069
  03-12-2014, 01:15 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Bota Ftesa pėr "Inbox by Gmail"

  Hapur nga vaaldr1n, 30-10-2014 07:38 PM
  email, ftesa, gmail, google, inbox, web
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,657
  15-11-2014, 12:50 AM Shko tek postimi i fundit
 15. ello.co invitation/ftesa

  Hapur nga TraHaNa, 28-09-2014 11:38 PM
  ello.co, invitation/ftesa
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,776
  13-11-2014, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,398
  29-10-2014, 04:14 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Smile "YouTube Music" sė shpejti

  Hapur nga vaaldr1n, 28-10-2014 08:16 PM
  google, music, muzika, online, sherbim, youtube
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,939
  28-10-2014, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Ide Apple tė riemėrojė Beats Music nė Beats Me?

  Hapur nga vaaldr1n, 24-09-2014 08:49 PM
  apple, beats, dr dre, music, muzika, sherbim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,812
  24-09-2014, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,519
  09-09-2014, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 10 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.