+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 10 FillimiFillimi 12345678910 I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 278

Forumi: Social Networks - Rrjetet Sociale

Tashme rrjetet sociale janė pjesė e pandarė e jetė sonė tė pėrtitėshme. Nė kėtė hapėsirė do tė gjeni informacione, kėshilla dhe truke pėr social network mė tė populluar.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 06:16 PM
  rrjete sociale, shoqeri, shoqeri virtuale, twitter
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,399
  26-07-2013, 10:23 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl

  Hapur nga ReniX, 02-06-2012 06:15 PM
  download messenger, free invites, micorsoft, social, social invites, social network
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,697
  02-06-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hiqni nga Email, njoftimet e Facebook-ut

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 06:12 PM
  facebook email, facebook shqip, guida facebook, guida twitter, rregjistrohu facebook
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,156
  28-03-2012, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Wink Buzeqeshjet Sekrete te Skype

  Hapur nga ReniX, 04-05-2012 10:39 PM
  argetim online, biseda online, bisedo skype, bukuroshe, buzeqeshje, shqiptare, skype, skype shqip, vajza
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,885
  05-05-2012, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Facebook blenė Instagram

  Hapur nga vaaldr1n, 09-04-2012 10:31 PM
  facebook, foto, instagram, rrjet socjal
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,061
  10-04-2012, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,400
  22-03-2012, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Facebook do te perdori pseudonime per VIP-at

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2012 09:17 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,898
  18-02-2012, 07:24 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Talking Angry Birds vijne ne Facebook

  Hapur nga vaaldr1n, 14-02-2012 08:00 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,459
  14-02-2012, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Facebook mbush tetė vjet, ja historiku

  Hapur nga abdullah92, 05-02-2012 11:29 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,827
  06-02-2012, 07:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  05-02-2012, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Twitter tani ka nje faqe te re si Design

  Hapur nga ReniX, 02-02-2012 05:38 PM
  bej lek, euro, filma shqip, fito lek, interent, lek, rrjete sociale, shkarko filma, social network, twitter
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,852
  02-02-2012, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,804
  30-01-2012, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Shpiket shtrati “Facebook”

  Hapur nga vaaldr1n, 23-01-2012 08:11 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,859
  23-01-2012, 10:13 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Djallėzore Facebook-u tė trishton

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2012 01:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,521
  18-01-2012, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,880
  12-01-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,077
  07-01-2012, 01:37 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,357
  08-12-2011, 12:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,487
  16-10-2011, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Google+ hap dyert

  Hapur nga vaaldr1n, 21-09-2011 08:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,651
  21-09-2011, 08:19 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Kush do ftese per Google+ (Plus)?

  Hapur nga ReniX, 23-07-2011 05:09 PM
  free google plus invites, ftesa google+, googpe plus invite
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,118
  24-07-2011, 09:38 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Google+, ku janė femrat?

  Hapur nga vaaldr1n, 17-07-2011 02:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,285
  17-07-2011, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter

  Hapur nga vaaldr1n, 06-06-2011 05:13 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,723
  06-06-2011, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Facebook-u njeh pavarėsinė e Kosovės..!

  Hapur nga Erinaa, 28-05-2011 09:03 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,702
  28-05-2011, 09:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,846
  21-05-2011, 09:58 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,188
  20-05-2011, 12:02 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,958
  01-04-2011, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Facebook rritet por Google nuk bie!

  Hapur nga gjendar, 23-03-2011 01:38 AM
  facebook rritet
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,226
  28-03-2011, 03:10 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Facebook prezanton Facebook Questions

  Hapur nga vaaldr1n, 28-03-2011 01:40 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,743
  28-03-2011, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.