+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 269

Forumi: Social Networks - Rrjetet Sociale

Tashme rrjetet sociale janė pjesė e pandarė e jetė sonė tė pėrtitėshme. Nė kėtė hapėsirė do tė gjeni informacione, kėshilla dhe truke pėr social network mė tė populluar.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shpjegimi i Hash dhe At ne Twitter

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 06:16 PM
  rrjete sociale, shoqeri, shoqeri virtuale, twitter
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,944
  26-07-2013, 10:23 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl

  Hapur nga ReniX, 02-06-2012 06:15 PM
  download messenger, free invites, micorsoft, social, social invites, social network
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,211
  02-06-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hiqni nga Email, njoftimet e Facebook-ut

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 06:12 PM
  facebook email, facebook shqip, guida facebook, guida twitter, rregjistrohu facebook
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,850
  28-03-2012, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,176
  13-03-2017, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Talking Edhe Apple me rrjet social sė shpejti?

  Hapur nga vaaldr1n, 30-08-2016 12:26 AM
  apple, multimedia, rrjete sociale
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,937
  30-08-2016, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,823
  13-06-2016, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,983
  07-06-2016, 11:50 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,265
  20-05-2016, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,633
  11-05-2016, 11:56 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,318
  30-04-2016, 05:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,416
  15-04-2016, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,316
  13-04-2016, 12:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,670
  13-02-2016, 08:03 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Drejtesia Twitter ndryshon timeline

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2016 02:16 PM
  ndryshime, rrjet, socjal, timeline, twitter, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,354
  12-02-2016, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile WhatsApp tani FALAS pėr tė gjithė!

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 01:01 PM
  falas, messenger, smartphone, web, whatsapp
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,855
  28-01-2016, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,703
  12-01-2016, 01:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,541
  12-01-2016, 01:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,604
  19-12-2015, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,496
  17-12-2015, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Yahoo mund tė shitet!

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 06:42 PM
  web, yahoo
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,371
  10-12-2015, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,270
  06-12-2015, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Smile #Love, hashtagu mė i pėrdorur

  Hapur nga vaaldr1n, 04-12-2015 03:21 AM
  hashtags, love, social networks, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,432
  04-12-2015, 03:21 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Ēfarė nuk duhet tė bėni nė Instagram?

  Hapur nga vaaldr1n, 29-07-2015 11:35 AM
  foto, instagram, keshilla, rrjet, socjal, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,123
  29-07-2015, 11:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,881
  28-04-2015, 01:15 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Programe Facebook Messenger vjen edhe nė desktop

  Hapur nga vaaldr1n, 09-04-2015 06:10 PM
  facebook, messenger, networks, social, web
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,444
  13-04-2015, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Mendime Instagram shton funksionet Fade dhe Color

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2015 11:37 AM
  aplikacione, foto, instagram, mobile, social network, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,433
  08-04-2015, 11:37 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Bota Microsoft lanson Skype pėr Web (beta)

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2015 01:20 AM
  beta, microsoft, skype, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,145
  27-03-2015, 01:20 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.