Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,324
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 27 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 63,820
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Protestė nė Fier kundėr Vasil Bollanos

  Hapur nga aurel, 12-12-2009 05:37 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,879
  12-12-2009, 05:37 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Berisha: Luftė ndaj mafias nė vend

  Hapur nga aurel, 12-12-2009 05:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,870
  12-12-2009, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Gjirokastėr: sekuestrohen 300 kg marihuanė

  Hapur nga aurel, 12-12-2009 05:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,976
  12-12-2009, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,799
  12-12-2009, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Berisha: Mė 8 dhjetor, tė gjithė nė shesh

  Hapur nga aurel, 06-12-2009 04:43 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,955
  08-12-2009, 07:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,981
  06-12-2009, 04:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  06-12-2009, 04:46 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Shqipėri, viktima e pare nga A/H1N1

  Hapur nga aurel, 04-12-2009 08:59 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,381
  04-12-2009, 09:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Opozita, tė premten nis vala e protestave

  Hapur nga aurel, 04-12-2009 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,929
  04-12-2009, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,301
  04-12-2009, 08:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,864
  04-12-2009, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Topi: Mbroni dhe siguroni Atdheun

  Hapur nga aurel, 04-12-2009 08:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,577
  04-12-2009, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Berisha: Do ta ēmontoj mafien

  Hapur nga aurel, 03-12-2009 09:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,192
  03-12-2009, 10:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,201
  03-12-2009, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge

  Hapur nga aurel, 03-12-2009 09:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,013
  03-12-2009, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,520
  01-12-2009, 08:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,255
  01-12-2009, 08:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,849
  01-12-2009, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Shqipėria feston ditėlindjen e Kombit

  Hapur nga aurel, 28-11-2009 09:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  28-11-2009, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Itali, ndėrron jetė nė spital shqiptari

  Hapur nga aurel, 28-11-2009 08:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,854
  28-11-2009, 08:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,982
  28-11-2009, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 12. 28 Nėntori, Ilir Meta “divorcohet” nga Berisha

  Hapur nga aurel, 28-11-2009 08:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,387
  28-11-2009, 08:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,444
  27-11-2009, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Raporti i KE udhėrrėfyes pėr Parlamentin

  Hapur nga aurel, 27-11-2009 08:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,962
  27-11-2009, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,886
  27-11-2009, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,885
  27-11-2009, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,000
  27-11-2009, 08:26 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh

  Hapur nga Erlindi, 20-09-2009 10:00 AM
  bajram, besimtar, festa
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,048
  27-11-2009, 04:00 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Kushtetuesja pezullon procedurėn

  Hapur nga aurel, 26-11-2009 08:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,005
  26-11-2009, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Obama uron pavarėsinė e Shqipėrisė

  Hapur nga aurel, 26-11-2009 08:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  26-11-2009, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.