Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,322
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 27 nga 27 FillimiFillimi ... 17222324252627
Temat nga 781 deri nė 797 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 63,820
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Njė vit shtet kosova

  Hapur nga Kliton, 17-02-2009 08:55 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,077
  17-02-2009, 08:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,426
  16-02-2009, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,308
  16-02-2009, 04:20 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ne dhe CIA

  Hapur nga Kliton, 15-02-2009 10:52 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,970
  15-02-2009, 10:52 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,725
  14-02-2009, 09:51 AM Shko tek postimi i fundit
 3. BE-ja nuk e duron nepotizmin nė Kosovė

  Hapur nga Kliton, 11-02-2009 09:05 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,652
  11-02-2009, 09:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,158
  07-02-2009, 10:09 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,307
  05-02-2009, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,468
  05-02-2009, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Ne "treg" leternjoftimi i pare

  Hapur nga Kliton, 03-02-2009 06:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,499
  03-02-2009, 11:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,276
  01-02-2009, 10:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,474
  01-02-2009, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,934
  29-01-2009, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,387
  29-01-2009, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Barak Obama do tė vizitojė Kosovėn?!

  Hapur nga ReniX, 29-01-2009 03:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,098
  29-01-2009, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,921
  28-01-2009, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 27 nga 27 FillimiFillimi ... 17222324252627

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.