+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 27 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 54,626
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Rama: Shqipėria digjet, qeveria "krihet"

  Hapur nga olsii, 27-08-2012 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,303
  16-02-2013, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,330
  03-01-2013, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,598
  10-12-2012, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Tirana reagon pėr lirimin e zotit Haradinaj

  Hapur nga vaaldr1n, 30-11-2012 05:18 AM
  haradinaj, kosova, kthim, lirim, pershendetje, ramush, tirana
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,866
  30-11-2012, 05:18 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Rita Ora perfomoi nė Tiranė (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 29-11-2012 03:37 AM
  100 vjetori, koncert, ora, pavaresia, performance, rita, shqiperi, tirane
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,114
  29-11-2012, 03:37 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Itali, gratė nė krye tė mafias

  Hapur nga olsii, 07-11-2012 08:13 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,518
  08-11-2012, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
 5. K.O Blerja e klikimeve ne YouTube

  Hapur nga mOrtaja123, 01-10-2012 01:46 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,383
  03-10-2012, 04:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Bota Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!

  Hapur nga labja, 23-09-2012 10:44 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,953
  24-09-2012, 05:26 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Kosova me prefiks +355

  Hapur nga aliu, 06-09-2012 10:31 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,189
  11-09-2012, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Angry Me fund na u dha leja te bejme zgjedhje te ndershme

  Hapur nga aliu, 09-09-2012 12:30 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,343
  10-09-2012, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,417
  09-09-2012, 12:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,885
  09-09-2012, 12:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,544
  24-08-2012, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,443
  15-06-2012, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 9. 5 euro taksė pėr Rrugėn e Kombit

  Hapur nga Erinaa, 14-06-2012 01:17 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,460
  14-06-2012, 01:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,334
  04-06-2012, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,448
  04-06-2012, 05:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,113
  31-05-2012, 10:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,113
  24-05-2012, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Bie nė humnerė autobusi me 40 nxėnės

  Hapur nga Erinaa, 21-05-2012 05:08 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,128
  24-05-2012, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Tėrmet nė Itali, 4 viktima

  Hapur nga Erinaa, 20-05-2012 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,761
  20-05-2012, 10:56 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Kosova po stervit rebel sirian.

  Hapur nga Erinaa, 19-05-2012 10:24 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,324
  20-05-2012, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.