Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,324
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 27 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 63,820
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,312
  21-02-2012, 11:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,580
  20-02-2012, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Pse dimri u egėrsua kėtė vit nė Evropė

  Hapur nga labja, 20-02-2012 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,501
  20-02-2012, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Big Brother 5, nė shtėpi edhe njė 55-vjeēar

  Hapur nga olsii, 18-02-2012 12:00 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,621
  18-02-2012, 12:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up CNN - Happy Birthday Republic of Kosovo

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2012 05:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,910
  15-02-2012, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 4. I Habitur 2 vjet burg Ilir Metės per korrupsion

  Hapur nga PinkPrincess, 07-01-2012 12:04 AM
  burg, gjyqe, hashish, ilir meta, korrupsion, kryeminister, lajme, lajme flash, qeverria
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,950
  30-01-2012, 01:39 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Talking Hiti i Obama-s mė i klikuari nė internet

  Hapur nga vaaldr1n, 22-01-2012 03:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,795
  22-01-2012, 04:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,121
  20-01-2012, 12:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile Berisha falėnderon Pacollin, kritikon MPJ-nė

  Hapur nga Erdi, 19-01-2012 05:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,510
  19-01-2012, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thaēi: Vetėvendosje po vetėfundoset

  Hapur nga arjolim, 11-01-2012 05:41 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,152
  12-01-2012, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,628
  30-12-2011, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Pinguin Real vs Barcelona

  Hapur nga Bytyqi Valon, 10-12-2011 02:21 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,181
  13-12-2011, 02:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,887
  08-12-2011, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,675
  23-11-2011, 02:28 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Talking 11/11/11, dynd ēiftet e Kėlnit nė celebrim

  Hapur nga vaaldr1n, 14-11-2011 02:20 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,251
  14-11-2011, 02:20 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,434
  11-11-2011, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Pyetje Gjashte here 11,apokalips apo mrekulli?

  Hapur nga RAGAZZA, 11-11-2011 12:19 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,867
  11-11-2011, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,285
  29-10-2011, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Piknik me kallashnikova

  Hapur nga lovee, 11-03-2011 06:56 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,245
  28-10-2011, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Dy ēifte homoseksuale bėjnė seks nė mes tė ditės nė Durrės

  Hapur nga aurel, 26-08-2009 07:38 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,280
  28-10-2011, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,872
  23-10-2011, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Nga Italia ne Shqiperi, me not…

  Hapur nga smocking2, 02-09-2011 09:45 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,045
  02-09-2011, 10:26 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Unhappy Austri, incesti i ri shokon vendin

  Hapur nga labja, 26-08-2011 05:10 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,821
  28-08-2011, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 15. K.O Burg me 5 yje pėr Breivik!

  Hapur nga labja, 29-07-2011 06:30 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,131
  05-08-2011, 10:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,536
  27-07-2011, 12:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,399
  18-07-2011, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,581
  18-07-2011, 10:36 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes?

  Hapur nga Erinaa, 30-06-2011 04:40 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,265
  15-07-2011, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 17. KQZ shpall sot rezultatin per Tiranen

  Hapur nga ReniX, 25-06-2011 11:29 AM
  bashki, edi rama, kqz, lulzim basha, tirane, zgjedhje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,134
  25-06-2011, 11:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,737
  24-06-2011, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.