Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,324
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 27 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 63,820
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Fier, rrihet pėr vdekje 9-vjeēari

  Hapur nga Erinaa, 30-03-2011 10:11 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,328
  31-03-2011, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Lamtumirė Pacolli

  Hapur nga Erinaa, 30-03-2011 10:08 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,212
  31-03-2011, 12:20 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Ndryshon ora, akrepat 60 minuta para

  Hapur nga Kliton, 27-03-2011 08:33 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,765
  29-03-2011, 05:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Japonia goditet nga tėrmetet dhe tsunami

  Hapur nga Erinaa, 11-03-2011 09:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,359
  16-03-2011, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Shkodėr ekzekutohet 30 vjecari

  Hapur nga Erinaa, 14-03-2011 03:31 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,234
  14-03-2011, 08:55 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Babai aksidenton pėr vdekje fėmijėn 3-vjeēar

  Hapur nga Erinaa, 14-03-2011 08:05 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,365
  14-03-2011, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,137
  13-03-2011, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,057
  13-03-2011, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Tifozėt serbė djegin flamurin shqiptar nė Itali

  Hapur nga 3r1k0, 13-10-2010 02:02 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 20,034
  10-03-2011, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Shqipėria furnizoi Gaddafin me armė

  Hapur nga lovee, 09-03-2011 08:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,122
  10-03-2011, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,820
  10-03-2011, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Wikileaks “kėrcėnon” sėrish

  Hapur nga Kliton, 08-03-2011 08:56 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,149
  08-03-2011, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,437
  08-03-2011, 04:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,569
  07-03-2011, 12:10 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Himni i Kosovės bėhet me tekst

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 04:53 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,442
  01-03-2011, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,830
  28-02-2011, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Angry Baba nė moshėn 13-vjeēare

  Hapur nga ReniX, 15-02-2009 08:05 AM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 7,793
  27-02-2011, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Autostradat ne Shqiperi burim vdekjesh

  Hapur nga Kliton, 20-02-2011 09:20 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,291
  23-02-2011, 10:38 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Itali, tė shtėna me armė mes shqiptarėve

  Hapur nga gjendar, 19-02-2011 12:53 PM
  itali
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,659
  20-02-2011, 01:02 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Kapen grabitėsit e njė banke nė Durrės

  Hapur nga gjendar, 19-02-2011 12:50 PM
  kapen grabitėsit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,352
  19-02-2011, 12:50 PM Shko tek postimi i fundit
 15. "Top-Gear", ironi me Shqipėrinė

  Hapur nga Kliton, 08-02-2011 10:20 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,538
  08-02-2011, 02:51 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Ngrica mbulon gjysmėn e planetit

  Hapur nga gjendar, 03-02-2011 03:14 PM
  dimri
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,869
  03-02-2011, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,296
  28-01-2011, 12:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,114
  25-01-2011, 07:34 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Itali, pėrleshje me armė, vritet shqiptari

  Hapur nga Kliton, 15-01-2011 03:34 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,300
  15-01-2011, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,241
  05-01-2011, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Aksident, humbin jetėn 3 fėmijė

  Hapur nga Kliton, 26-12-2010 11:59 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,942
  27-12-2010, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Tė krishterėt kremtojnė lindjen e Krishtit

  Hapur nga Kliton, 25-12-2010 08:40 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,393
  25-12-2010, 08:40 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,663
  24-12-2010, 12:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,312
  21-12-2010, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.