+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 18 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 538

Forumi: Prezantohuni nė Forum

Vendi ku ju jepet mundėsia Anėtarėve tė bėjnė prezantimin e tyre. Prezantohuni dhe ju!

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!

  Hapur nga Peniel, 24-02-2009 10:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,279
  24-02-2009, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Pershendetje

  Hapur nga itachi20, 03-07-2014 03:27 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 318
  18-07-2014, 11:56 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Pershendetje nga July

  Hapur nga july, 27-06-2014 09:03 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 291
  09-07-2014, 05:14 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Pershendetje

  Hapur nga Ball Up, 09-07-2014 01:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 253
  09-07-2014, 01:41 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Pershendetje nga Agroni

  Hapur nga kazinoportal, 22-03-2014 09:40 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 735
  06-04-2014, 06:06 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Dielli

  Hapur nga xhala, 07-03-2014 09:20 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,469
  11-03-2014, 05:18 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Zemer Pershendetje Ema Love

  Hapur nga ema love, 07-06-2013 07:47 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 2,695
  09-03-2014, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Pershendetje

  Hapur nga Bruno19, 29-01-2014 12:24 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,408
  11-02-2014, 11:11 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ju pershendes te gjithve me

  Hapur nga ANNNA, 20-11-2013 10:18 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,684
  19-01-2014, 05:17 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Mirė se ju gjeta

  Hapur nga Shuquri, 17-09-2013 09:31 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,894
  19-11-2013, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Pershendetje

  Hapur nga Nexhmedin Hoxha, 31-07-2013 10:13 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 857
  05-08-2013, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Pershendetje

  Hapur nga TutoShqip, 31-07-2013 10:17 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,507
  04-08-2013, 08:21 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Pershendetje!!

  Hapur nga muhametl, 03-07-2013 01:12 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,835
  17-07-2013, 12:12 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Talking Pershendetje internetsa...

  Hapur nga Juve31, 21-06-2013 01:57 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 828
  23-06-2013, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pershendetje Miq

  Hapur nga Anjushka, 10-06-2013 10:43 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,625
  11-06-2013, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
 15. pershendetje nga mira ....

  Hapur nga mi ra, 10-06-2013 09:22 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,759
  11-06-2013, 07:47 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Pershendetje...forumista

  Hapur nga inushja, 06-06-2013 06:23 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,443
  08-06-2013, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Unhappy Miq te Forumit, Pershendetje!

  Hapur nga Ciarli, 29-05-2013 05:00 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 970
  08-06-2013, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Pershendetje nga arben123

  Hapur nga arben123, 23-05-2013 07:19 PM
  2 Faqe
  1 2
  toni
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,430
  08-06-2013, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Pershendetje nga Katia - Vlore

  Hapur nga catemidleton, 27-03-2013 01:59 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,154
  26-05-2013, 08:50 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Smile hello nga Dionisi!

  Hapur nga dionis pasho, 05-05-2013 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 862
  11-05-2013, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Pershendetje

  Hapur nga FrancVogli, 05-05-2013 07:49 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 777
  11-05-2013, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Pershendetje

  Hapur nga Izet Molla, 03-05-2013 06:48 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 751
  04-05-2013, 02:13 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Mire se ju gjeta

  Hapur nga franceska, 28-04-2013 10:03 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,118
  29-04-2013, 12:41 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Pershendetje nga Marisa

  Hapur nga marisa, 25-04-2013 09:47 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 995
  28-04-2013, 03:05 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Pershendetje nga Flogert

  Hapur nga flogert, 22-04-2013 07:31 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 846
  25-04-2013, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Pinguin Pershendetje

  Hapur nga Gentjana Dalliu, 20-04-2013 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 809
  21-04-2013, 10:22 AM Shko tek postimi i fundit
 27. Pershendetje nga xhuliano

  Hapur nga xhuliano caci, 14-04-2013 09:07 PM
  xhuliano
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  14-04-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Prenzantim

  Hapur nga Valon Saraci, 04-04-2013 06:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 729
  14-04-2013, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Pershendetje nga Arbnori

  Hapur nga arbnnori, 08-04-2013 06:47 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 853
  09-04-2013, 10:47 PM Shko tek postimi i fundit
 30. Pershendetje

  Hapur nga Nur Love, 23-03-2013 03:29 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 741
  24-03-2013, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 18 12345611 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas