Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,547
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 15 FillimiFillimi ... 6789101112131415 I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 422

Forumi: Romanca

Ju ftojmė tė shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarė hezitimi, pasi dashuria ėshtė sentimenti mė i fortė dhe mė i bukur njerėzor.

 1. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

  Hapur nga X-man, 12-05-2009 10:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  dashuri, fraza dashurie, love
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 31,512
  08-01-2017, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri

  Hapur nga Enkelejda_24, 01-02-2010 06:23 AM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 68,947
  08-09-2015, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sa xheloz/e jeni ?

  Hapur nga ulkina, 19-11-2010 05:00 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 52,004
  26-12-2014, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  adoleshenca, djem, french kiss, puthje, puthje franceze, puthje me gjuhe, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 27,406
  05-04-2013, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,485
  01-04-2011, 09:41 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Si ta besh nje femer per vete....

  Hapur nga labja, 30-03-2011 08:59 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,736
  30-03-2011, 01:32 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Martesa me shkeusi

  Hapur nga Erinaa, 13-03-2011 10:27 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,096
  29-03-2011, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Problemet e dy tė dashuruarve

  Hapur nga ulkina, 23-03-2011 01:53 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,339
  23-03-2011, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zemer Cilat jane cilesite e lidhjes tuaj perfekte?

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 07:54 PM
  dashuri, djem, lidhje, romance, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,142
  22-03-2011, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Nuk ėshtė sėmundje dashuria, por mungesa e saj

  Hapur nga ulkina, 22-03-2011 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,971
  22-03-2011, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Cifti me i lumtur..

  Hapur nga Erinaa, 15-03-2011 05:16 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,765
  16-03-2011, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Larg cdo gjeje...

  Hapur nga Erinaa, 28-02-2011 12:24 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,920
  07-03-2011, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Kushtuar dashuris se pamundur :(

  Hapur nga ulkina, 01-11-2010 06:50 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,872
  28-02-2011, 12:55 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Vetem per ata qe mendojne te martohen

  Hapur nga 3r1k0, 18-01-2011 05:27 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,505
  24-02-2011, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Rusia dhe Irani ndalojnė Shėn Valentinin

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 04:01 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,168
  23-02-2011, 02:57 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!

  Hapur nga Erinaa, 22-02-2011 06:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,842
  23-02-2011, 08:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,399
  22-02-2011, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Gjuha e vertet e dashurise, mesazhet ne telefon

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 03:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,855
  22-02-2011, 03:51 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Zemer Lojėrat e joshjes

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 06:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,955
  20-02-2011, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Trandafili...

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 02:44 PM
  dashuria, love, lule, trendafili
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 14,916
  18-02-2011, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
 15. 100 thenie te zgjuara per martesen

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 03:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,108
  18-02-2011, 12:28 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Zemer Disa teknika joshese - Per femren dhe mashkullin!

  Hapur nga ReniX, 14-02-2011 05:36 PM
  cifte, dashuri, lidhje, love, probleme, psikolog, romance, studime
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,650
  15-02-2011, 06:24 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Duke menduar per nje VALENTIN ndryshe !

  Hapur nga ulkina, 14-02-2011 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,990
  14-02-2011, 07:09 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Meshkujt ‘pėrballė’ dashurisė

  Hapur nga labja, 12-02-2011 10:00 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,303
  13-02-2011, 04:59 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Zemer Takimet ne erresire, ne Internet

  Hapur nga X-man, 10-05-2009 12:28 AM
  chat, dashuri, fotografi, internet, photoshop, takime
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,174
  05-02-2011, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Zemer Flirtimi nė celular, ēfarė s’duhet bėrė

  Hapur nga labja, 04-02-2011 07:27 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,824
  05-02-2011, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Matematika e Romances

  Hapur nga ulkina, 04-02-2011 04:18 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,871
  04-02-2011, 09:14 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Video Gezuar Shen Valentinin 2011!

  Hapur nga ReniX, 28-01-2011 10:47 PM
  festa, gezuar, romance, san valentino, shen valentini, shqip, urime, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,546
  28-01-2011, 10:47 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??

  Hapur nga ulkina, 22-11-2010 01:36 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,507
  09-01-2011, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Shtate rreziqet me te medha te marteses

  Hapur nga Kliton, 19-12-2010 06:14 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,311
  26-12-2010, 02:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,697
  25-12-2010, 12:15 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Intimiteti dhe kėrkesat

  Hapur nga Kliton, 23-12-2010 11:13 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,986
  23-12-2010, 11:13 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Post Poezi Kushtuar Njė Tradhtares!

  Hapur nga Bl3R0, 06-12-2010 09:16 PM
  dashurie, malli, ndarje, poezi, vetmie
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,849
  07-12-2010, 06:46 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Zbulo partnerin pėrmes cokollatės

  Hapur nga ulkina, 01-12-2010 07:46 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,555
  03-12-2010, 01:35 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.