Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,546
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 15 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 422

Forumi: Romanca

Ju ftojmė tė shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarė hezitimi, pasi dashuria ėshtė sentimenti mė i fortė dhe mė i bukur njerėzor.

 1. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

  Hapur nga X-man, 12-05-2009 10:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  dashuri, fraza dashurie, love
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 31,512
  08-01-2017, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri

  Hapur nga Enkelejda_24, 01-02-2010 06:23 AM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 68,947
  08-09-2015, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sa xheloz/e jeni ?

  Hapur nga ulkina, 19-11-2010 05:00 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 52,004
  26-12-2014, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 menyra si te puthemi - French Kiss

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  adoleshenca, djem, french kiss, puthje, puthje franceze, puthje me gjuhe, shqiptar, vajza
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 27,406
  05-04-2013, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Zemer Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...

  Hapur nga Erinaa, 12-08-2010 03:53 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 16,266
  06-04-2013, 09:36 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Shoqeria kthehet ne dashuri?

  Hapur nga Altin111, 01-07-2007 08:37 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,697
  06-04-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Mendime Ke Anetar do te ftoje per nje Takim Dashurie...

  Hapur nga ReniX, 20-05-2012 04:14 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  amore, argetim, dashuri forum, djem shqiptar, girls, humor, love, njohje djem, njohje vajza, shqip, takime dashurie, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 12,666
  06-04-2013, 02:31 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Femrat duan perkedhelje dhe komplimente

  Hapur nga Erinaa, 22-01-2013 05:11 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,620
  05-04-2013, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Zemer Dy fjale per dashurine!

  Hapur nga ReniX, 23-02-2009 06:17 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 33,717
  05-04-2013, 06:42 PM Shko tek postimi i fundit
 6. A kam rene ne dashuri ?!

  Hapur nga landi i, 03-05-2012 08:04 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,042
  05-04-2013, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 7. *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Hapur nga Alb-Angel, 22-11-2007 08:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 9,048
  05-04-2013, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Femrat

  Hapur nga anonymus, 24-03-2013 11:57 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,223
  31-03-2013, 03:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,465
  29-03-2013, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Zemer Llogaria e fėmijės me nėnėn e tij.

  Hapur nga Erdi, 21-06-2011 01:59 PM
  femije, nėna
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,014
  27-03-2013, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,352
  25-03-2013, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Dashuria dhe era nuk maten nė peshore

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 03:17 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,023
  21-03-2013, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Ēfarė tip mashkulli ėshtė pėr mua?!

  Hapur nga EMAUS, 16-06-2008 10:04 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,827
  19-03-2013, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,669
  18-03-2013, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Zemer Dita e te Dashuruareve!

  Hapur nga ReniX, 15-02-2010 03:50 AM
  dashuri, dhurata, humor, puthje
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,542
  18-03-2013, 08:58 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,213
  07-03-2013, 12:32 AM Shko tek postimi i fundit
 13. 4 shenja qė ai ėshtė feminist

  Hapur nga labja, 22-03-2011 07:19 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,431
  06-03-2013, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ide Arsyet qė tė ēojnė drejt divorcit

  Hapur nga vaaldr1n, 06-03-2013 02:36 AM
  cifte, divorc, femra, jeta, meshkuj
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,743
  06-03-2013, 02:36 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Pse ėshtė mirė tė jesh femėr

  Hapur nga gjendar, 31-03-2011 12:06 AM
  2 Faqe
  1 2
  pse ėshtė mirė tė jesh
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 10,778
  05-03-2013, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Kujdes me zgjedhjen e partnerit

  Hapur nga Kliton, 22-11-2010 06:37 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,794
  05-03-2013, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Frika , interesi apo dashuria..?

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 03:22 PM
  baby, dashuria, euro, familja, femije, interesi, paraja
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,621
  05-03-2013, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Femrat dhe meshkujt

  Hapur nga anonymus, 02-03-2013 11:33 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,202
  05-03-2013, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kur e keni dhene puthjen e pare?

  Hapur nga Versu, 02-03-2013 06:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,374
  02-03-2013, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Perkufizimi i Dashuris !!

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 12:05 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,261
  02-03-2013, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Bisedoni, mos u grindni

  Hapur nga gjendar, 11-04-2011 07:58 PM
  bisedoni
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,671
  27-02-2013, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Zemer Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt

  Hapur nga anonymus, 18-02-2013 06:59 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,533
  27-02-2013, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
 23. 10 fajtorėt kryesor pėr divorc

  Hapur nga Kliton, 03-12-2010 11:40 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,278
  19-02-2013, 10:57 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Zenkat Ne Cift

  Hapur nga labja, 15-05-2011 07:07 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,180
  19-02-2013, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Kur dashurojnė meshkujt…?

  Hapur nga labja, 07-06-2011 01:37 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,652
  11-02-2013, 08:14 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Ide Idetė mė tė mira pėr Shėn Valentin

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2013 03:51 AM
  dhurata, femra, ide, meshkuj, partnere, shen, valentini
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,736
  11-02-2013, 03:51 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.