Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,948
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 74

Forumi: Studentėt Shqiptarė

Studentėt Shqiptarė nga e gjithė Bota i gjeni nė kėtė nėnforum dhe mund ti kontaktoni pėr t'u njohur dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kjo ėshtė ėndėrra e ēdo studenti! Ushtrime Fizike, Matematike dhe zgjidhe te pyetjeve nėpėr Olimpiada tė ndryshme shkollore.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 15
 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura

  Hapur nga ReniX, 24-09-2013 08:42 PM
  matematike, mesues, olimpiada matematike, probleme te zgjidhura, ushtrime matematike, ushtrime te zgjidhura
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,847
  27-09-2013, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim shkollėn e lartė?

  Hapur nga MAJDI, 08-03-2011 09:23 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,684
  08-06-2011, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim programin master?

  Hapur nga ReniX, 12-03-2011 11:26 AM
  italia, kosove, master, shqip, student, tirane, universitet, vajza
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,710
  12-03-2011, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 1. A kopjohet ne nje provim? Ja disa menyra!

  Hapur nga ReniX, 26-06-2008 09:06 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 55,933
  15-06-2011, 02:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!

  Hapur nga Erinaa, 10-06-2011 11:06 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,956
  12-06-2011, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Sezon provimesh?! Mėsoni si tė shmangni stresin!

  Hapur nga labja, 21-05-2011 09:35 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,001
  23-05-2011, 02:35 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Do te preferonit Shkollat Private apo ato Shteterore?

  Hapur nga ReniX, 15-02-2010 03:45 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  kurse matematike, kurse private, shkolla private, shkolla shteterore
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 15,961
  18-05-2011, 07:45 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Per cfare studjoni ?

  Hapur nga Llokumi_NY, 23-05-2007 10:16 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,657
  13-05-2011, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,677
  10-05-2011, 05:48 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Disa Metoda Studimi Efektive

  Hapur nga ReniX, 12-03-2011 11:43 AM
  liber, memorie, provime, shkolla, student, studim, study
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,921
  12-03-2011, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu

  Hapur nga Mona, 19-02-2011 05:48 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,880
  24-02-2011, 10:23 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ne lidhje me kimine

  Hapur nga Rosance, 16-02-2011 01:58 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,830
  16-02-2011, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Unhappy Ndihme per nje projekt fizike

  Hapur nga labja, 19-01-2011 06:36 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,919
  21-01-2011, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Microsoft Mathematics 4.0: Shkarko Falas

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 11:00 PM
  ekuacione, matematika, microsoft, probleme, profesor, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,594
  20-01-2011, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Informacione per Kometat (Astronomi)

  Hapur nga boss1, 13-01-2011 10:49 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,388
  14-01-2011, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Fizika: Ligjet e Isaac Newton

  Hapur nga Fjoralba, 09-01-2011 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,430
  09-01-2011, 02:13 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Une pasardhes ilir

  Hapur nga fjorii, 11-11-2010 05:18 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,328
  12-11-2010, 08:53 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Exclamation Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė

  Hapur nga Bessart, 04-10-2010 03:28 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 19,342
  07-10-2010, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Master per krijues?!

  Hapur nga ardona, 11-09-2010 01:20 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,815
  19-09-2010, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,304
  07-07-2010, 02:04 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Referuar studenteve ne Suedi

  Hapur nga llagurijim, 31-10-2008 12:51 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,683
  04-06-2010, 07:54 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Disa ēudira ne veprime matematikore!

  Hapur nga ReniX, 15-02-2010 03:43 AM
  kurse matematike, matematike, mesime, mesime shqip, shkolla, veprime
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,234
  30-05-2010, 11:33 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Studimet me korrespondence

  Hapur nga ipavakti, 10-04-2010 11:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,947
  11-04-2010, 08:43 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,492
  26-03-2010, 07:26 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kur duhet tė hyjė fėmija nė shkollė?

  Hapur nga Altin111, 01-10-2007 11:41 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,407
  16-03-2010, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Angry Ja si propozon njė Student!

  Hapur nga ReniX, 11-02-2009 05:30 PM
  dashuri, love, san valentin, sexy, student
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 11,371
  08-01-2010, 08:14 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Dy universitete njeheresh

  Hapur nga andi_pg, 31-08-2009 02:30 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,971
  12-09-2009, 08:04 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,707
  26-06-2009, 04:29 PM Shko tek postimi i fundit
 22. I shkreti student , si ti marri provimet?!

  Hapur nga girl08, 15-02-2009 10:09 AM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,307
  24-06-2009, 03:50 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Neser matura shteterore ne kosove

  Hapur nga eugjeni, 06-06-2009 06:43 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,446
  06-06-2009, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Provime - Pėrfundon provimi i Letėrsisė

  Hapur nga ReniX, 02-06-2009 04:32 PM
  provime, shkolle, student
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,310
  04-06-2009, 07:51 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Foto sa kushton masteri i juridikut ne shtet?

  Hapur nga totra, 29-05-2009 06:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,774
  29-05-2009, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Cool 25-29 maj, ditėt e konsultimeve pėr maturantėt

  Hapur nga ReniX, 25-05-2009 12:20 AM
  provime, qyteti studenti, student, tirane
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,033
  25-05-2009, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.