Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,396
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 52 FillimiFillimi ... 5678910111213141520 ... I funditI fundit
Temat nga 271 deri nė 300 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Firefox 4 RC gati per shkarkim !

  Hapur nga vaaldr1n, 08-03-2011 02:57 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,522
  09-03-2011, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,108
  07-03-2011, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Transcend, SSD pėr USB 3.0

  Hapur nga vaaldr1n, 07-03-2011 05:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,193
  07-03-2011, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Avast 6 sjell dy pėrmirėsime tė rėndėsishme

  Hapur nga gjendar, 06-03-2011 04:35 PM
  avast 6 sjell dy
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,776
  06-03-2011, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Twitter vlerėsohet me 7,8 miliardė dollarė

  Hapur nga Kliton, 05-03-2011 02:58 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,933
  05-03-2011, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post S’ka Windows 8 pėr tablet deri mė 2012!

  Hapur nga vaaldr1n, 04-03-2011 09:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,720
  05-03-2011, 11:00 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Post CeBIT: Samsung prezanton njė LCD transparent

  Hapur nga vaaldr1n, 04-03-2011 09:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,908
  04-03-2011, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,074
  04-03-2011, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,055
  04-03-2011, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  04-03-2011, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Rikthehet Steve Jobs

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2011 10:01 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,237
  04-03-2011, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,780
  04-03-2011, 01:12 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Shtėpizė prej kartoni nga Asus

  Hapur nga vaaldr1n, 04-03-2011 01:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,981
  04-03-2011, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post iPad 2 vjen me 25 mars

  Hapur nga vaaldr1n, 03-03-2011 04:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,272
  03-03-2011, 04:11 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post BlackBerry PlayBook nė muajin prill

  Hapur nga vaaldr1n, 03-03-2011 02:54 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,119
  03-03-2011, 03:35 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post iFart nė shitje pėr njė milion dollarė

  Hapur nga vaaldr1n, 03-03-2011 02:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,864
  03-03-2011, 02:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,760
  02-03-2011, 10:03 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Apple tė prodhojė iPhone pėr tė gjithė?

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2011 02:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,032
  02-03-2011, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post A ia vlen blerja e iPad 2?

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2011 02:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,410
  02-03-2011, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Internet nė ajėr

  Hapur nga gjendar, 01-03-2011 09:33 PM
  internet nė ajėr
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,845
  01-03-2011, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,281
  01-03-2011, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Microsoft lanson tablet me Windows 8?

  Hapur nga vaaldr1n, 01-03-2011 07:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,245
  01-03-2011, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post LG Optimus 2X nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 01-03-2011 06:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,752
  01-03-2011, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Apple do tė shpalos iPad tė ri me 2 mars

  Hapur nga vaaldr1n, 28-02-2011 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,675
  28-02-2011, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Shfletuesit e internetit kanė pika tė dobėta

  Hapur nga vaaldr1n, 28-02-2011 12:39 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,404
  28-02-2011, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Shqiptarėt hakojnė uebfaqet maqedonase

  Hapur nga vaaldr1n, 28-02-2011 03:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,034
  28-02-2011, 04:08 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post iPad 2 vjen me ngjyrė tė bardhė?

  Hapur nga vaaldr1n, 28-02-2011 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,787
  28-02-2011, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,857
  27-02-2011, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,570
  27-02-2011, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Si e pushtoi Android botėn

  Hapur nga vaaldr1n, 27-02-2011 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,857
  27-02-2011, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.