+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 52 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,519
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Samsung Galaxy S2 zbarkon nė mars?

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2011 05:57 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,512
  25-02-2011, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Apple prezanton MacBook Pro tė rinj

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2011 01:20 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,199
  25-02-2011, 03:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Windows 8 nė fillim tė vitit 2012?

  Hapur nga gjendar, 24-02-2011 02:37 PM
  windows 8
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,767
  24-02-2011, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Bashkė me iPad 2, vjen edhe iOS 4.3?

  Hapur nga vaaldr1n, 24-02-2011 08:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,268
  24-02-2011, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,642
  24-02-2011, 03:43 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,530
  24-02-2011, 03:41 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Pirateria nė rritje

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 01:15 AM
  pirateria nė rritje
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,568
  24-02-2011, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Nė luftė me "Skype" dhe iPhone

  Hapur nga vaaldr1n, 23-02-2011 11:50 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,885
  23-02-2011, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Inteli - Dhjetė bėrthama deri nė qershor

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 08:35 PM
  inteli - dhjetė
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,165
  23-02-2011, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,701
  23-02-2011, 11:47 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,523
  23-02-2011, 08:52 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Post iPad 2 ėshtė mė i hollė?

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,527
  22-02-2011, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Motorola Xoom tani ka reklamėn nė YouTube

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 10:53 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,078
  22-02-2011, 01:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,649
  22-02-2011, 10:51 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Apple paralajmėron patentė tė re

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 10:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,710
  22-02-2011, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Hanvon HPad A112

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 10:48 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,063
  22-02-2011, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Post iPad nė Orange kushton “veē” 99 funta?

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 10:47 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,525
  22-02-2011, 10:47 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Post VLC shėnon 10 vjetorin

  Hapur nga vaaldr1n, 20-02-2011 04:22 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,660
  20-02-2011, 04:22 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Pėrparėsitė e 3G-sė pėr bizneset shqiptare

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 06:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,779
  19-02-2011, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post iPhone 5 mė i lirė se iPhone 4

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 06:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,141
  19-02-2011, 06:55 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Samsung Galaxy Ace pėr 236 euro, pa kontratė

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 06:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,901
  19-02-2011, 06:52 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Krijohet pajisja kundėr rrezeve Laser

  Hapur nga gjendar, 18-02-2011 06:35 PM
  krijohet pajisja
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,396
  18-02-2011, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,726
  17-02-2011, 08:22 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Fillojnė abonimet e Apple App Store

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2011 02:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,077
  17-02-2011, 02:41 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Superkompjuteri Mira nga IBM

  Hapur nga gjendar, 16-02-2011 12:49 PM
  superkompjuteri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,626
  16-02-2011, 04:18 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor

  Hapur nga vaaldr1n, 16-02-2011 04:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,949
  16-02-2011, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post iPhone 4 zgjedhet telefoni i vitit nė MWC2011

  Hapur nga vaaldr1n, 16-02-2011 03:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,736
  16-02-2011, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.