Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,396
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 52 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,615
  26-02-2011, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Samsung Galaxy S2 zbarkon nė mars?

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2011 04:57 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  25-02-2011, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Apple prezanton MacBook Pro tė rinj

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2011 12:20 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,886
  25-02-2011, 02:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,369
  24-02-2011, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Windows 8 nė fillim tė vitit 2012?

  Hapur nga gjendar, 24-02-2011 01:37 PM
  windows 8
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,066
  24-02-2011, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Bashkė me iPad 2, vjen edhe iOS 4.3?

  Hapur nga vaaldr1n, 24-02-2011 07:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,524
  24-02-2011, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,422
  24-02-2011, 08:53 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,855
  24-02-2011, 02:43 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  24-02-2011, 02:41 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Pirateria nė rritje

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 12:15 AM
  pirateria nė rritje
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,982
  23-02-2011, 11:26 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Nė luftė me "Skype" dhe iPhone

  Hapur nga vaaldr1n, 23-02-2011 10:50 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,096
  23-02-2011, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Inteli - Dhjetė bėrthama deri nė qershor

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 07:35 PM
  inteli - dhjetė
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,382
  23-02-2011, 07:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,904
  23-02-2011, 10:47 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,731
  23-02-2011, 07:52 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Post iPad 2 ėshtė mė i hollė?

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 03:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,763
  22-02-2011, 03:36 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Motorola Xoom tani ka reklamėn nė YouTube

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 09:53 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,309
  22-02-2011, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,967
  22-02-2011, 09:51 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Apple paralajmėron patentė tė re

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 09:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,926
  22-02-2011, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Hanvon HPad A112

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 09:48 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,267
  22-02-2011, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Post iPad nė Orange kushton “veē” 99 funta?

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2011 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,764
  22-02-2011, 09:47 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,108
  20-02-2011, 10:19 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Post VLC shėnon 10 vjetorin

  Hapur nga vaaldr1n, 20-02-2011 03:22 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,965
  20-02-2011, 03:22 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Pėrparėsitė e 3G-sė pėr bizneset shqiptare

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 05:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,026
  19-02-2011, 05:56 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post iPhone 5 mė i lirė se iPhone 4

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,353
  19-02-2011, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Samsung Galaxy Ace pėr 236 euro, pa kontratė

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2011 05:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,101
  19-02-2011, 05:52 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Krijohet pajisja kundėr rrezeve Laser

  Hapur nga gjendar, 18-02-2011 05:35 PM
  krijohet pajisja
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,642
  18-02-2011, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  17-02-2011, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Fillojnė abonimet e Apple App Store

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2011 01:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,366
  17-02-2011, 01:41 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Superkompjuteri Mira nga IBM

  Hapur nga gjendar, 16-02-2011 11:49 AM
  superkompjuteri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,844
  16-02-2011, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post MacBook Air mė i fuqishėm nė qershor

  Hapur nga vaaldr1n, 16-02-2011 03:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,208
  16-02-2011, 03:17 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.