Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,396
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 12 nga 52 FillimiFillimi ... 2789101112131415161722 ... I funditI fundit
Temat nga 331 deri nė 360 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post iPhone 4 zgjedhet telefoni i vitit nė MWC2011

  Hapur nga vaaldr1n, 16-02-2011 02:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,892
  16-02-2011, 02:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,061
  16-02-2011, 11:35 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Post iOS 4.3 del mė 28 shkurt?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2011 08:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,555
  15-02-2011, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post LG Optimus 3D me dy bėrthama

  Hapur nga vaaldr1n, 14-02-2011 12:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,355
  14-02-2011, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Samsung lanson modelin e telefonit Wave 578

  Hapur nga vaaldr1n, 14-02-2011 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,564
  14-02-2011, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post LG lanson tabletin Optimus Pad

  Hapur nga vaaldr1n, 14-02-2011 12:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,297
  14-02-2011, 12:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,827
  13-02-2011, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post "Debutimi" i iPhone Nano po afrohet?

  Hapur nga vaaldr1n, 13-02-2011 11:57 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,534
  13-02-2011, 11:57 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post HP Pre 3 – telefoni mė i shpejtė nė botė

  Hapur nga vaaldr1n, 13-02-2011 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,820
  13-02-2011, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,938
  13-02-2011, 07:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,148
  13-02-2011, 06:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,810
  13-02-2011, 04:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,873
  12-02-2011, 07:45 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post iPhone ka njė dobėsi tė madhe nė siguri!

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2011 01:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,929
  12-02-2011, 01:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Samsung Galaxy Tab 2, javėn e ardhshme?

  Hapur nga vaaldr1n, 12-02-2011 01:25 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,641
  12-02-2011, 01:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,194
  12-02-2011, 01:21 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Blu-ray ekstern nga Plextor

  Hapur nga gjendar, 12-02-2011 01:16 AM
  blu-ray ekstern
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,316
  12-02-2011, 01:16 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Facebook sjellė Live Commenting

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2011 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,542
  10-02-2011, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Verizon shet 500.000 iPhone 4 pėr njė ditė?

  Hapur nga vaaldr1n, 08-02-2011 11:07 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,089
  10-02-2011, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,591
  09-02-2011, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post HP sfidon iPad-in me tabletin e ri TouchPad

  Hapur nga vaaldr1n, 09-02-2011 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,424
  09-02-2011, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post HP shpalos dy celularė tė rinj me WebOS 2.1

  Hapur nga vaaldr1n, 09-02-2011 10:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,077
  09-02-2011, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Zhvillim mė dinamik i Firefox

  Hapur nga vaaldr1n, 09-02-2011 08:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,930
  09-02-2011, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,761
  08-02-2011, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Pamjet e para tė iPad 2

  Hapur nga vaaldr1n, 07-02-2011 11:26 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,801
  08-02-2011, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post iPhone 4 me ngjyrė rozė nga Amosu Couture

  Hapur nga vaaldr1n, 06-02-2011 02:34 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,542
  06-02-2011, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Intel Core i7-990X, nė shitje

  Hapur nga gjendar, 06-02-2011 02:33 PM
  intel core i7-990x
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,461
  06-02-2011, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 19. I Habitur Hard Disk Lamborghini nga Asus

  Hapur nga gjendar, 06-02-2011 02:35 PM
  disqe lamborghini
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,777
  06-02-2011, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,131
  05-02-2011, 11:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,001
  05-02-2011, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.