Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,396
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 13 nga 52 FillimiFillimi ... 38910111213141516171823 ... I funditI fundit
Temat nga 361 deri nė 390 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,926
  05-02-2011, 03:45 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Bllokohet qasja nė atdhe.net

  Hapur nga vaaldr1n, 05-02-2011 03:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,254
  05-02-2011, 03:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,422
  05-02-2011, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,736
  05-02-2011, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  04-02-2011, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  04-02-2011, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Kosova me pėrfaqėsim nė CeBIT 2011

  Hapur nga vaaldr1n, 04-02-2011 12:03 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,541
  04-02-2011, 12:03 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Procesorėt Intel Sandy Bridge kanė njė difekt

  Hapur nga gjendar, 03-02-2011 09:56 AM
  intel
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,062
  03-02-2011, 09:56 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,777
  02-02-2011, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post 12 GB nga Patriot

  Hapur nga gjendar, 02-02-2011 03:21 PM
  12 gb ddr3
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,579
  02-02-2011, 03:26 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Elegancė e pastėr nga Gigabyte

  Hapur nga gjendar, 02-02-2011 03:24 PM
  hardisk
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  02-02-2011, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up 7 arsye pėr tė kaluar tek Firefox 4!

  Hapur nga vaaldr1n, 01-02-2011 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,673
  02-02-2011, 01:39 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Google bllokon torrentet nė kėrkimin Instant

  Hapur nga gjendar, 01-02-2011 10:50 PM
  google rapidshare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,604
  01-02-2011, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,540
  01-02-2011, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post IPv4, drejt fundit!

  Hapur nga vaaldr1n, 31-01-2011 11:59 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,437
  31-01-2011, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Facebook pėrballė komunizmit

  Hapur nga vaaldr1n, 31-01-2011 11:55 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,988
  31-01-2011, 11:55 AM Shko tek postimi i fundit
 10. USB me dy anė tė njėjta

  Hapur nga gjendar, 30-01-2011 09:26 PM
  usb
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,531
  31-01-2011, 11:54 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,853
  30-01-2011, 10:45 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Tegra 3 nė 1,5 GHz

  Hapur nga vaaldr1n, 30-01-2011 02:02 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,054
  30-01-2011, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Exclamation Kujdes!!! AVG Antivirus 2011 i rrejshėm!

  Hapur nga vaaldr1n, 30-01-2011 02:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,902
  30-01-2011, 02:01 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,813
  28-01-2011, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin

  Hapur nga gjendar, 27-01-2011 06:17 PM
  internet
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,849
  28-01-2011, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Xhami Dragontrail nga Japonia

  Hapur nga gjendar, 26-01-2011 11:06 PM
  xhami
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,671
  27-01-2011, 01:39 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Windows 8 vjen mė 2013

  Hapur nga gjendar, 24-01-2011 10:14 PM
  microsoft
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,869
  27-01-2011, 12:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,009
  26-01-2011, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Mozilla ndėpret shtesėn pėr Skype

  Hapur nga vaaldr1n, 22-01-2011 11:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  22-01-2011, 11:15 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Pamjet e para tė Sony Ericsson Vivaz 2

  Hapur nga vaaldr1n, 20-01-2011 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,120
  20-01-2011, 02:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,307
  20-01-2011, 02:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,858
  20-01-2011, 02:23 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Google arnon 16 lėshime nė Chrome

  Hapur nga vaaldr1n, 20-01-2011 09:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,835
  20-01-2011, 09:42 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.