+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 14 nga 52 FillimiFillimi ... 491011121314151617181924 ... I funditI fundit
Temat nga 391 deri nė 420 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,895
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,437
  19-01-2011, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Samsung Galaxy S2 mė 13 shkurt?

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,036
  19-01-2011, 02:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,524
  19-01-2011, 12:36 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Apple shet 7.3 milionė iPad pėr festa

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 12:35 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  19-01-2011, 12:35 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Facebook i pari edhe me reklama

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 12:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  19-01-2011, 12:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,311
  19-01-2011, 12:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,690
  18-01-2011, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Motorola Droid X niset pėr nė Kinė!

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2011 03:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,770
  18-01-2011, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post iPhone 4 i bardhė para iPhone 5?

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2011 03:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,368
  18-01-2011, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,737
  18-01-2011, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,681
  18-01-2011, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,320
  18-01-2011, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Flash Cookies tani nėn kontroll

  Hapur nga gjendar, 18-01-2011 12:11 AM
  flash
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,102
  18-01-2011, 12:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,376
  17-01-2011, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Mark Zuckerberg s'di tė vishet?!

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2011 09:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,596
  17-01-2011, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Virus kundėr programit bėrthamor tė Iranit

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2011 09:21 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,240
  16-01-2011, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Tablet tė krahasuar kokė mė kokė

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 11:50 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,855
  16-01-2011, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Google Translate bėhet me pėrkthim live

  Hapur nga gjendar, 16-01-2011 01:08 PM
  google
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,920
  16-01-2011, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Standardizimi i karikuesave te celulareve ne 2011

  Hapur nga MAJDI, 14-01-2011 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,455
  16-01-2011, 12:54 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Post E gatshme memoria e parė DDR4

  Hapur nga gjendar, 10-01-2011 11:11 PM
  ram
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,654
  16-01-2011, 12:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,624
  15-01-2011, 07:54 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Kamerat e Canon pėr BBC

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,777
  15-01-2011, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Vjen SP1 pėr Windows 7?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 03:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,830
  15-01-2011, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,645
  15-01-2011, 11:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,624
  15-01-2011, 11:23 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Samsung me telefona minimal - Galaxy Mini?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,153
  15-01-2011, 11:18 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Paketa e arnimeve tė Microsoftit pėr janar

  Hapur nga gjendar, 12-01-2011 11:49 PM
  microsoft
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,201
  12-01-2011, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.