Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,956
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 14 nga 52 FillimiFillimi ... 491011121314151617181924 ... I funditI fundit
Temat nga 391 deri nė 420 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Playboy i pacensuruar vjen nė iPad

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 01:37 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,720
  19-01-2011, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,557
  19-01-2011, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Samsung Galaxy S2 mė 13 shkurt?

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 01:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,144
  19-01-2011, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,632
  19-01-2011, 11:36 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Apple shet 7.3 milionė iPad pėr festa

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 11:35 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,009
  19-01-2011, 11:35 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Facebook i pari edhe me reklama

  Hapur nga vaaldr1n, 19-01-2011 11:34 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,212
  19-01-2011, 11:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,482
  19-01-2011, 11:33 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,759
  18-01-2011, 06:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Motorola Droid X niset pėr nė Kinė!

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2011 02:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,835
  18-01-2011, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post iPhone 4 i bardhė para iPhone 5?

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2011 02:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,509
  18-01-2011, 02:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,795
  18-01-2011, 02:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,904
  18-01-2011, 02:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,486
  18-01-2011, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Flash Cookies tani nėn kontroll

  Hapur nga gjendar, 17-01-2011 11:11 PM
  flash
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,173
  17-01-2011, 11:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,648
  17-01-2011, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Mark Zuckerberg s'di tė vishet?!

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2011 08:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,685
  17-01-2011, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Virus kundėr programit bėrthamor tė Iranit

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2011 08:21 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,302
  16-01-2011, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,072
  16-01-2011, 08:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,899
  16-01-2011, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Tablet tė krahasuar kokė mė kokė

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 10:50 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,028
  16-01-2011, 03:40 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Google Translate bėhet me pėrkthim live

  Hapur nga gjendar, 16-01-2011 12:08 PM
  google
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,000
  16-01-2011, 12:08 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Standardizimi i karikuesave te celulareve ne 2011

  Hapur nga MAJDI, 14-01-2011 07:32 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,530
  15-01-2011, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post E gatshme memoria e parė DDR4

  Hapur nga gjendar, 10-01-2011 10:11 PM
  ram
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,949
  15-01-2011, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,680
  15-01-2011, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,885
  15-01-2011, 06:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Kamerat e Canon pėr BBC

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 06:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,904
  15-01-2011, 06:21 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Vjen SP1 pėr Windows 7?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 02:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,947
  15-01-2011, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,736
  15-01-2011, 10:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,762
  15-01-2011, 10:23 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Samsung me telefona minimal - Galaxy Mini?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-01-2011 10:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,225
  15-01-2011, 10:18 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.