+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 15 nga 52 FillimiFillimi ... 5101112131415161718192025 ... I funditI fundit
Temat nga 421 deri nė 450 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,820
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Microsoft Touch Mouse

  Hapur nga gjendar, 11-01-2011 10:07 PM
  miuu
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,493
  12-01-2011, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Kompjuterė tė rinj nga Fujitsu

  Hapur nga vaaldr1n, 06-01-2011 11:06 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,891
  06-01-2011, 04:26 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Firefox para Internet Explorerit nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 05-01-2011 12:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,693
  05-01-2011, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Disa pėrdorues tė Hotmailit mbesin pa e-mail

  Hapur nga vaaldr1n, 02-01-2011 03:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,086
  02-01-2011, 03:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post World Of Warcraft takon Kinect-in

  Hapur nga vaaldr1n, 02-01-2011 12:05 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,527
  02-01-2011, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Skype zbulon shkakun e ndėrprerjes sė punės

  Hapur nga vaaldr1n, 01-01-2011 01:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,973
  01-01-2011, 01:49 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Edhe HTC bėn gati tablet

  Hapur nga vaaldr1n, 31-12-2010 05:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,119
  31-12-2010, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,629
  31-12-2010, 02:47 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post VLC player pėr Android

  Hapur nga vaaldr1n, 31-12-2010 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,468
  31-12-2010, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 9. 10 shpikjet e dėshtuara tė 2010-s

  Hapur nga Kliton, 29-12-2010 08:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,441
  31-12-2010, 09:17 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Microsoft paralajmėron sulme nė Word

  Hapur nga vaaldr1n, 31-12-2010 04:32 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,065
  31-12-2010, 04:32 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  30-12-2010, 12:53 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post LG X-note P210

  Hapur nga vaaldr1n, 30-12-2010 12:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,162
  30-12-2010, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Satelit i ri pėr internetin nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 30-12-2010 12:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,191
  30-12-2010, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Qėndrimet politike tė rrėnjosura nė tru

  Hapur nga vaaldr1n, 30-12-2010 12:50 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,583
  30-12-2010, 12:50 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Rusia heq dorė prej Windows-it

  Hapur nga Kliton, 30-12-2010 09:58 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,125
  30-12-2010, 12:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,958
  30-12-2010, 08:51 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Samsung Galaxy S2 del nė shkurt 2011?

  Hapur nga vaaldr1n, 29-12-2010 03:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,046
  29-12-2010, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post 5 gjėra qė iPhone i ka dhėnė botės

  Hapur nga vaaldr1n, 28-12-2010 04:59 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,997
  29-12-2010, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,557
  29-12-2010, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Ēfarė flet statusi i Facebookut pėr ju

  Hapur nga vaaldr1n, 29-12-2010 03:08 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,651
  29-12-2010, 03:08 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Lansohet me sukses sateliti i internetit

  Hapur nga gjendar, 27-12-2010 11:06 PM
  satelit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,440
  27-12-2010, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Facebook mė shumė trafik se Google

  Hapur nga vaaldr1n, 27-12-2010 11:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,961
  27-12-2010, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,652
  27-12-2010, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Miu “Tron” i ndėrtuar pėr lojėra

  Hapur nga vaaldr1n, 27-12-2010 01:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,714
  27-12-2010, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Adamo 13 mė i hollė dhe mė i lirė

  Hapur nga vaaldr1n, 27-12-2010 01:18 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,572
  27-12-2010, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Nexus S arriti nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 26-12-2010 04:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,084
  26-12-2010, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,602
  26-12-2010, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post I vjen fundi programit anti-pirat tė Office

  Hapur nga vaaldr1n, 25-12-2010 12:57 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,048
  26-12-2010, 01:57 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Skype po kėndellet ngadalė

  Hapur nga vaaldr1n, 25-12-2010 12:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,286
  25-12-2010, 12:59 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.